Tai, ką kiti tik žada,
mūsų valymo įmonė – garantuoja!

Tai, ką kiti tik žada,
mūsų valymo įmonė – garantuoja!

Slinkite žemyn

Kasdienės
paslaugos

Užtikriname švarą įvairiausios paskirties patalpose: nuo biurų ir sandėliavimo patalpų iki sporto kompleksų bei prekybos centrų.

Kasdienės<br/>paslaugos

Vienkartinės
paslaugos

Tai – su specialia įranga, technika ir medžiagomis atliekami vienkartiniai ar periodiškai pasikartojantys profesionalūs valymo darbai, atliekami po statybų, remonto, gaisro ar pasikeitus sezonui.

Vienkartinėspaslaugos

Kasdien išvalome
virš 630 000 kv. m.
visoje Lietuvoje!

Biurų valymas

Namų, butų valymas

Buto valymas po remonto

Buto valymas po nuomininkų

Vienkartinis buto valymas

Generalinis buto valymas

Minkštų baldų valymas

Odinių baldų valymas

Langų valymas

Patalpų dezinfekcija

Grindų vaškavimas

Namo fasado plovimas, valymas

Stogo valymas, plovimas

Trinkelių valymas

Patalpų valymas po gaisro

Lietvamzdžių ir latakų valymas

Postatybinis valymas

Viešbučiams ir restoranams

Viešbučiams ir restoranams

Biurams ir verslo centrams

Biurams ir verslo centrams

Teatrams ir pramogų centrams

Teatrams ir pramogų centrams

Sporto klubams

Sporto klubams

Mokykloms ir darželiams

Mokykloms ir darželiams

Autosalonams ir autoservisams

Autosalonams ir autoservisams

Gamykloms ir sandėliams

Gamykloms ir sandėliams

Higienos paslaugos

Tiekiame aukščiausios kokybės higienos priemones „Tork“.

Higienos paslaugos

Prieš 4-ius metus pasirašėme sutartį bei viso viešbučio bendrų patalpų valymą patikėjome UAB „Švaros Garantas". Įmonė rūpinasi daugiau nei 2000 kv.m. patalpų valymu kas dieną, 7 dienas per savaitę. Per bendradarbiavimo laikotarpį įmonė įrodė, jog yra patikima, lanksti bei prisitaikanti prie mūsų specifinių poreikių kompanija. Įmonės paslaugos atitinka mūsų keliamus itin aukštus reikalavimus kokybei ir patalpų nepriekaištingai švarai. Įmonės vadybininkai operatyviai sprendžia iškilusias problemas ar klausimus.

Indrė Leškuvienė, Vykdančioji viešbučio direktorė „Novotel Vilnius Centre“

Mūsų įmonės vidines patalpas UAB „Švaros garantas“ valo jau 5 metus ir turiu pasakyti - mums neteko nė karto nusivilti. Darbuotojai, išties, dirba profesionaliai, yra punktualūs ir patikimi. Esame labai patenkinti, kad dėl ilgalaikio bendradarbiavimo UAB „Švaros garantas“ mums gali pasiūlyti geriausią kainą ir visada užtikrinti aukščiausią kokybę. Prireikus, šią įmonę mes taip pat samdome papildomiems darbams atlikti, tokiems kaip generalinis valymas, valymas po remonto ir pan. Kaip ilgamečiai UAB „Švaros garantas“ partneriai rekomenduojame kokybiškai, laiku už geriausią kainą atliktas valymo paslaugas kitoms įmonėms.

Rimantas Rimkus, Servisų tinklo direktorius „Skuba“

UAB Svaros Garantas is our trusted professional partner for outsourced cleaning services at both our properties, the Ecotel and the Holiday Inn, for many years. They not only provide excellent products & services but act as a one-stop-shop for our cleaning needs and maintaining a high level of hygienic standards.

Geert Snaet, Regional Director Baltic States Holiday Inn Vilnius – Ecotel Vilnius

UAB „Švaros garantas" mūsų sporto klubui teikia grupinių užsiėmimų, krepšinio sporto salės, konferencijų salės, dušo kabinų, administracijos patalpų valymo, o periodiškai - ir generalinio valymo paslaugas. Mums ypatingai svarbu užtikrinti sporto priemonių (kilimėlių, kamuolių, svarmenų ir pan.) ir visų patalpų švarą. Džiaugiamės, kad UAB „Švaros garantas" darbuotojai padeda sporto klubo lankytojams suteikti aukštos kokybės paslaugas ir nuolatinę švarą. Drąsiai rekomenduojame šios įmonės paslaugas kitoms įmonėms.

Egidijus Kučinskis, Sporto dalies vadovas G7

UAB „Švaros garantas“ mums teikia bendrųjų plotų, konferencijų salių ir administracinių patalpų valymą. Esame patenkinti bendradarbiavimo sąlygomis ir atliekamų darbų kokybe. Įsitikinome, kad šioje kompanijoje dirba atsakingi, ilgametę patirtį valymo srityje turintys žmonės, su kuriais visada malonu bendrauti ir bendradarbiauti.

Skirmantas Rumševičius, Direktorius Viešbutis „Domus Maria“

Esame patenkinti įmonės UAB „Švaro garantas" aptarnavimu bei kompetencija, teikiamų paslaugų įvairove. Rekomenduojame šią įmonę kaip patikimą partnerį valymo paslaugų srityje.

Nerijus Janulis, Direktorius „Autlit“

UAB „Švaros garantas“ - kokybiškai atlieka vidaus patalpų, bei lauko teritorijos valymo paslaugas, taip pat tiekia ir higienos produktus. Įmonės darbuotojai profesionalūs savo darbo specialistai, operatyviai sprendžia iškilusias problemas. Nuoširdžiai rekomenduojame šios įmonės paslaugas.

A. Valivonienė, Bendrųjų reikalų skyriaus vadovė Valstybinis Vilniaus mažasis teatras

Su UAB „Švaros garantas“ draugaujame jau ne vienerius metus - tai profesionaliai dirbanti kompanija, aiškiai suprantanti ir išklausanti savo klientus. Įmonės darbuotojai ir vykdoma politika yra labai lanksti, visada pasiruošusi kompromisams ir abiem pusėm patogiems sprendimams. Suteiktų paslaugų kokybė visada yra be priekaištų - patys jau esame ir užmiršę rūpesčius susijusius su mūsų biuro tvarka. Labiausiai džiugina nuolatinis rūpestis ar paslaugos yra teikiamos kokybiškai. Esame labai patenkinti patikėję UAB „Švaros garantui“ savo biuro priežiurą. 

Andrius Levišauskas, Direktorius „Ipsun“

Su UAB „Švaros garantas" dirbame jau nuo 2013 metų. Įmonės specialistai kompetentingi, problemas sprendžia kompleksiškai, darbus atlieka pagal kliento poreikius ir pageidavimus, aptarnavimas greitas ir kokybiškas, niekada neatsisako vykdyti papildomų darbų, kurie nenumatyti sutartyje. Rekomenduojame UAB „Švaros garantas" kaip patikimą, profesionalų partnerį patalpų valymo paslaugų srityje.

Martynas Kačiulis, Direktorius Verslo centras „Plaza 31/1”

Bendro darbo metu valymo paslaugų bendrovė „Švaros garantas“, mums teikianti administracinių ir reprezentacinių patalpų ir, kai reikia, generalinį valymo paslaugas užsirekomendavo kaip profesionalūs savo srities profesionalai ir patikimi partneriai. Efektyvus mūsų patalpų valymas leidžia užtikrinti švarią ir jaukią aplinką mūsų klientams ir darbuotojams. „Švaros garantas“ darbuotojai paslaugūs, malonūs ir visuomet laiku bei tinkamai įvykdo sutartus darbus. 

„Mototoja“

Esame patenkinti aukšta teikiamų paslaugų kokybe, atsakingu požiūriu į teikiamas paslaugas, greitu ir maloniu aptarnavimu, darbo kultūra, o taip pat glaudžiais ryšiais su šios įmonės aptarnaujančiu personalu. Valymo darbai atliekami profesionaliai, naudojant kokybiškas chemines priemones ir taikant naujausias valymo technologijas. Mes tikimės tolesnio bendradarbiavimo bei rekomenduojame UAB „Švaros garantas“ kaip patikimą paslaugų teikėją, dirbantį kokybiškai ir atsakingai.

„Hanse trailer“

Mūsų verslo centras BC12 su UAB „Švaros garantas" dirba nuo atidarymo pradžios, t.y. 2012 metų. Esame patenkinti pasirinkta valymo kompanija, jos priežiūra bei aptarnavimu, įmonę vertiname, kaip patikimą partnerį. Rekomenduojame UAB „Švaros garantas" kaip profesionalus valymo paslaugų srityje.

Rasa Čipkuvienė, Direktorė Verslo centras BC12
Kokybės garantija

Kokybės garantija

Garantuoti aukščiausią atliekamų darbų kokybę mums padeda mūsų komandos profesionalų atliekama dviejų lygių kokybės kontrolė.

Greita ir laiku

Staiga prireikus atlikti daugiau valymo darbų ar padidėjus valymo plotui, operatyviai siunčiame papildomą personalą, o visus pasitaikiusius trūkumus pašaliname per 24 valandas.

Skaidrios kainos

Savo klientus matome ne tik kaip aukšto lygio paslaugų gavėjus, bet ir kaip ilgalaikius partnerius, tad garantuojame darbų kokybę atitinkančias valymo paslaugų kainas bei skaidrias sąskaitas be paslėptų mokėjimų.

Ilgalaikės partnerystės

Esame įsitikinę, jog sėkmingo verslo paslaptis – lojalūs klientai. Galime džiaugtis, jog virš 97% klientų su mumis sudaro ilgalaikes darbo sutartis. 

Dirbame visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose

Valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei Alytuje!

Jau 15 metų garantuojame švarą ir aukščiausio lygio valymo paslaugas visoje Lietuvoje.

120

aptarnaujamų objektų

0 val.

trūkumų šalinimas

0%

klientų tampa lojaliais

0x

dviguba kokybės kontrolė

Skambinkite

8 5 205 10 55

Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!

© 2024 Valymo paslaugos | Švaros garantas

Sukurta:

Gaukite pasiūlymą