Biurų valymas

Biurų valymas

Grįžti į pradžią

Biuro patalpos neretai tampa veiksniu, klientams padedančiu formuoti pirminį įvaizdį apie Jūsų verslą. Negana to, švara patalpose svariai prisideda prie gero mikroklimato, veikiančio viso personalo darbo sąlygas, komfortą, motyvaciją bei darbingumą. Tai pagrindžia biuro patalpų švaros svarbą. O precizišką švarą užtikrinti bus visai nesunku, jei pasitikėsite mūsų specialistų komanda. Garantuojame aukštą paslaugų kokybę ir dėmesingumą kiekvienam klientui.

Kokio dydžio patalpas valome?

Patalpų dydis mūsų neriboja – turime didelę profesionalų komandą, modernią įrangą, puikias darbui skirtas priemones, todėl galime užtikrint išvarą net labai didelėse patalpose. Vertiname kiekvieną klientą, todėl drąsiai kreipkitės tiek dėl nedidelio biuro, tiek dėl itin erdvių patalpų valymo.

Kokias priemones naudojame?

Ofiso valymo darbams renkamės pažangią įrangą ir profesionalias priemones. Visos jos yra aukštos kokybės, nealergizuojančios, draugiškos tiek žmogui, tiek aplinkai.

Vienkartinės biurų valymo paslaugos

Jei nenorite ilgalaikių įsipareigojimų ir biuro patalpų valymas aktualus tik kartais, laukiame Jūsų susisiekiant. Vienkartinio biuro patalpų valymo metu preciziškai atliksime visus sutartus valymo darbus.

Vienkartinės valymo paslaugos bus puikus pasirinkimas po renginių biure, taip pat jei propaguojate darbą iš namų ar turite savo valytojus, tačiau kartais reikia profesionalios pagalbos iš šalies.

Daugkartinės biurų valymo paslaugos

Šis sprendimas – tai nuolatinis biuro patalpų švaros užtikrinimas be rūpesčių. Nusimeskite nuo pečių naštą ir kaskart neieškokite valytojų – sutartą laikotarpį užtikrinsime, kad Jūsų biuro patalpose visuomet bus švaru ir tvarkinga.

Daugkartinio valymo atveju sudarant sutartį sutariama, koks valymo laikas Jums tinkamiausias (ryte, dieną, vakare, po biuro darbo valandų ar kt.), taip pat kaip dažnai valymas reikalingas (kasdien ar kelis kartus, o gal tik kartą per savaitę).

Kas įeina į biuro valymo darbus?

Mūsų komandos atliekami standartiniai biuro valymo darbai yra:

  • Liečiamų paviršių dezinfekavimas;
  • Grindų dangos valymas (drėgnas rankinis arba mechanizuotas);
  • Sausas kiliminės dangos, kilimų siurbimas;
  • Dulkių valymas nuo visų neapkrautų paviršių (aukštyje, kuris pasiekiamas ranka), kompiuterinės technikos paviršių valymas;
  • Veidrodžių ir stiklinių paviršių valymas (aukštyje, pasiekiamame ranka);
  • Sanitarinių mazgų valymas bei dezinfekavimas;
  • Tualetinio popieriaus, skysto muilo ir popierinių rankšluosčių papildymas (medžiagos kliento);
  • Virtuvėlių tvarkymas (aukštyje, pasiekiamame ranka; indų plovimas į šią paslaugą neįeina);
  • Šiukšlių išnešimas į kliento konteinerį, šiukšlių maišų keitimas, šiukšliadėžių valymas;
  • Voratinklių pašalinimas (aukštyje, siekiančiame iki 3 metrų).

Tai standartinių ofiso valymo darbų sąrašas. Jei turite kitokių poreikių, aktualūs specialieji valymo darbai, pavyzdžiui, baldų valymas, grindų vaškavimas ar kiti, susisiekite – tokie darbai nėra kliūtis mūsų komandai.

Be ofiso vidaus patalpų tvarkymo, atliekame ir tam tikrus teritorijos priežiūros darbus.

Kokiuose miestuose teikiame biurų valymo paslaugas?

Mūsų komanda biurų valymo paslaugas teikia didžiuosiuose miestuose Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Alytuje.

Kiek kainuoja ofiso valymo paslauga?

„Švaros garanto“ ofiso valymo paslaugų kaina varijuoja plačiame diapazone, mat priklauso nuo daugelio aspektų, pavyzdžiui, valomo ploto, konkrečių valymo darbų apimčių, valymo dažnumo, naudojamų medžiagų ir kt. Tad kiekvienu atveju kainą skaičiuojame individualiai, tiksliai įvertinę darbų apimtis ir kliento poreikius.

Kur kreiptis norint užsisakyti mūsų teikiamą ofiso valymo paslaugą?

Jei aktualios profesionalios biuro valymo paslaugos, susisiekite su mūsų komanda. Tai padaryti galite paskambinę svetainėje nurodytu telefonu arba užpildę specialią formą mūsų svetainėje. Tam prireiks vos kelių minučių. Gavę ir įvertinę Jūsų paklausimą, susisieksime nurodytu telefonu arba e. paštu.

Kitos vienkartinės
paslaugos

Skambinkite

8 5 205 10 55

Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!

© 2024 Valymo paslaugos | Švaros garantas

Sukurta:

Gaukite pasiūlymą