Terasos valymas

Terasos valymas

Grįžti į pradžią

Daugelis sutiks, jog turint individualų namą terasa yra vienas geriausių dalykų jame, ypač šiltomis pavasario dienomis, jaukiais vasaros vakarais, rudenėjant, o ir žiemą ją galima paversti stebuklinga fotosesijų vieta. Kiek mažiau gerų emocijų ji kelia galbūt tik tada, kai reikia valyti. O tą daryti būtina, jei norite reprezentatyvumo, jaukumo ir estetikos šioje erdvėje.

Terasos plovimo svarba

Terasos plovimas yra vienas iš svarbiausių darbų, padėsiančių ilgiau išlaikyti jos reprezentatyvumą, medžiagų savybes, erdvės funkcionalumą. Plauti terasą rekomenduojama bent porą kartų per metus: pavasarį ir rudenį. Tačiau jei atsiranda akivaizdžiai matomų ir estetiką gadinančių nešvarumų, šalinkite juos nedelsdami.

Neprižiūrima terasa gana greitai praras savo pirminę išvaizdą, mediena neteks savo savybių, nešvarumai įsisenės ir juos pašalinti bus tik sunkiau.

Terasos plovimo būdai ir priemonės

Puikus pasirinkimas terasos plovimui yra aukšto slėgio plovimo įrenginiai, pašalinantys tiek paviršinius, tiek giliau esančius, įsisenėjusius nešvarumus, pažaliavimus. Tiesa, šį darbą geriausiai atliks profesionalai.

Jei visgi terasos valymu norite užsiimti patys, Jums reikės šepečio, vandens ir specialių terasos valymui skirtų priemonių. Pastarąsias reikia rinktis pagal tai, kokius paviršius valysite, kokie nešvarumai vyrauja, koks jų mastas. Geriausia tokias priemones įsigyti specializuotose parduotuvėse, kur kartu galite gauti ir konsultantų patarimų.

Jei terasą plausite patys ir naudosite tam tikras priemones, būtinai atsižvelkite, kokiems paviršiams jos skirtos. Tikrai nevienodai prižiūrėti reikės medinę, medžio plastiko kompozito ar kitų medžiagų terasą.

Terasos aliejavimas

Terasos padengimas alyva glaudžiai susijęs su jos priežiūra, valymu, mat lemia estetinį aspektą, kuriamą įvaizdį. Nuo pasirinktos alyvos priklausys ir pati priežiūra, ir tai, kiek terasa bus imli nešvarumams. Tiesa, kai kurie terasas daržo, lakuoja, tačiau padengti tokiomis medžiagomis, kurios ant medienos sudaro plėvelę, nebus geras pasirinkimas. Aliejavimas – visai kas kita, nes aliejus įsigeria į medieną, suteikia apsaugą, spalvą, tačiau nesudaro paviršiuje plėvelės, kuri užkirstų kelią medienos kvėpavimui, džiūvimui.

Kada verta darbus patikėti profesionalams?

Jei Jūsų terasa atrodo gerokai praradusi estetišką išvaizdą, jei akivaizdžiai matosi sunkiai pašalinami nešvarumai, pavyzdžiui, riebalų dėmės, taip pat jei terasa yra didelė, verta jos valymo darbus patikėti profesionalams. Pirmiausia, tai garantuos Jums maksimaliai gerą rezultatą, specialistai nesunkiai susidoros net su sudėtingais nešvarumais. Antra, sutaupysite labai daug savo laiko, kadangi skrupulingas terasos valymas yra darbas, pareikalausiantis ir pastangų, ir laiko.

Kiti patarimai

Skambinkite

8 5 205 10 55

Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!

© 2024 Valymo paslaugos | Švaros garantas

Sukurta:

Gaukite pasiūlymą