Linoleumo valymas

Linoleumo valymas

Grįžti į pradžią

Linoleumas jau senokai yra vienas iš pagrindinių grindų dangos pasirinkimų. Ir jei anksčiau daugiau buvo siejamas su žema kaina, o pirkimo sprendimą dažnu atveju ir lemdavo būtent šis aspektas, tai šiandien to tikrai nepasakytume. Šiandieninė rinka mums siūlo neįtikėtiną linoleumo pasirinkimą, negana to, jis žavi dizaino įvairove, patvarumu bei kokybe. Dėl šių priežasčių linoleumas gali būti įkurdintas daugelyje namų patalpų. O kad vaizdas džiugintų ir pati danga tarnautų kuo ilgiau, svarbu pasirūpinti tinkama jos priežiūra, kur bene esminis yra valymo aspektas.

Kas yra linoleumas?

Tai puiki PVC grindų alternatyva, kuri skiriasi tuo, jog yra pagaminta iš natūralių medžiagų ir nekenksminga nei žmonėms, nei aplinkai. Linoleumo gamybai gali būti naudojamas linų sėmenų aliejus,  natūralios dervos ir kitos medžiagos. Kalbant apie privalumus, tai tikrai įvertinamas šios dangos atsparumas dėvėjimuisi bei palyginti nesudėtinga bei daug laiko nereikalaujanti priežiūra.

Linoleumo valymo būdai

Jei periodiškai valote patalpas, kuriose išklotas linoleumas, ant jo nėra didelių nešvarumų sankaupų, sunkiau pašalinamų dėmių, tuomet visiškai užteks sauso valymo siurbiant dulkių siurblių ir drėgno valymo, naudojant vandeniu suvilgytą grindų šluostę. Jei yra poreikis, kasdienei priežiūrai į vandenį galite įlašinti kelis lašus neutralaus ploviklio. Plaudami stebėkite, kad dangos paviršiuje nebūtų likę per daug vandens, jei reikia, stipriau gręžkite šluostę.

Jei visgi linoleumo danga gerokai praradusi savo pirminę išvaizdą, yra įsisenėjusių dėmių ar kitų nešvarumų, gali prireikti specialių valiklių. Jų rasite specializuotose parduotuvėse, kuriose galėsite drauge ir pasikonsultuoti, kokios priemonės tiktų labiau. Naudodami linoleumui valyti skirtus valiklius vadovaukitės jų naudojimo rekomendacijomis, instrukcijomis.

Dar vienas linoleumo valymo būdas – valymas garais. Garų valytuvai itin vertinami ir švaros, ir higienos kontekste. Jų darbas pagrįstas karštų garų principu, tad valant pašalinama net 99,99 proc. įvairių virusų ir bakterijų. Tai labai gera cheminių priemonių alternatyva, puikiai tiksianti, jei namuose yra mažų vaikų ar alergiškų asmenų.

Kartais nuo karščio linoleumas gali pagelsti. Tokių dėmių valymui čiupkite švelnų švitrinį popierių, pašveiskite grindų dangos paviršių, o tada nuvaškuokite.

Galite pasikliauti specialistais

Jei linoleumas atrodo labai neišvaizdžiai, yra išmargintas didesniu ar mažesniu skaičiumi dėmių, įsisenėjusių nešvarumų ar tiesiog praradęs savo spalvą, galite į pagalbą pasitelkti ir specialistus. Profesionalių valytojų komanda gana operatyviai užtikrins, kad Jūsų linoleumas atgautų estetišką ir dailią išvaizdą.

Kiti patarimai

Skambinkite

8 5 205 10 55

Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!

© 2024 Valymo paslaugos | Švaros garantas

Sukurta:

Gaukite pasiūlymą