Vonios valymas

Vonios valymas

Grįžti į pradžią

Vonios kambarys yra pagrindinė patalpa, kurioje rūpinamės savo švara ir higiena, tad, matyt, natūralu, kad ir šioje erdvėje turėtų vyrauti švara, tvarka bei harmonija. Esminiu akcentu šioje namų zonoje tampa vonia arba dušo kabina. Ir neretai nutinka taip, kad jų valymas tampa tikru galvos skausmu. Bene dažniausios problemos – apkalkėję dušo sienelės, dušo galvutę, kabinos pagrindas, pageltęs, ruduojantis vonios emalis ar kt. Tad ką reikia žinoti, norint be didelių pastangų palaikyti precizišką švarą savo vonioje bei dušo kabinoje?

Jei vonią valote dažniau, tikėtina, kad nešvarumų lygis nebus itin aukštas, tačiau kartais nereikia didelių pertraukų tarp valymų tam, kad vonia pasidengtų tikrai neišvaizdžia ruda spalva. Tam užtenka tik kalkėto vandens, rūdžių. Jei šitaip nutiko ir Jūsų voniai, pasiraitokite rankoves. Voniai valyti rinkitės švelnias šluostes arba minkštas kempines, taip pat išbandykite valgomosios sodos privalumus. Pasigaminkite vandens ir sodos pastos arba tiesiog užberkite jos ant vandeniu suvilgytos šluostės. Jei nešvarumai labiau įsisenėję, reikės šiek tiek pastangų ir kantrybės šveičiant.

Jei šis variantas nepagelbės, galite įsigyti kokybiškų cheminių priemonių. Jas rinkitės pagal savo vonios tipą.

Valydami vonią nenaudokite: šiurkščių kempinių ir šepečių, abrazyvinių valiklių, tirpiklių ir pan.

Voniai valyti galite pasitelkti ir garų valytuvą, prieš kurį bus bejėgiai net labiau įsisenėję nešvarumai ant vonios sienelių.

Dušo kabinos valymo patarimai

Dušo kabinoje paprastai problemos yra dvi: pagrindo rudavimas bei stiklinių dušo sienelių apkalkėjimas, muilo likučių ir vandens lašų palikto žymės. Jų valymui galima išbandyti daugelio jau pamėgtas melamino kempinėles. Taip pat verta pasikliauti buityje naudojamų priemonių teikiama nauda – sumaišykite acto su indų plovikliu bei trupučiu vandens ir valykite dušo kabinos pagrindą. Stiklo valymui labai geras sprendimas bus vandens ir citrinų rūgšties tirpalas, kur litrui vandens reikėtų maždaug 4–5 šaukštų citrinos rūgšties.

Verta paminėti, jog dušo kabinos valymui irgi tiks valymas garais. Jo metu pašalinami ne tik sunkiau įveikiami nešvarumai, tačiau ir labai daug virusų bei bakterijų, mat valymas grįstas karštų garų principu.

Pagelbės profesionalai

Jei neturite laiko ar nori vonios valymu užsiimti patys, galbūt bijote padaryti daugiau žalos nei naudos, baiminatės, kad pažeisite vonios sienelių paviršių, nusimeskite nuo pečių šią naštą ir vonios valymo darbus perduokite profesionalams. Rezultatas Jus maloniai nustebins, negana to, sutaupysite labai daug savo laiko!

Kiti patarimai

Skambinkite

8 5 205 10 55

Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!

© 2024 Valymo paslaugos | Švaros garantas

Sukurta:

Gaukite pasiūlymą