Buto valymas po nuomininkų

Buto valymas po nuomininkų

Grįžti į pradžią

Net ir patys tvarkingiausi nuomininkai nėra apsaugoti nuo to, kad butas ir jame esantys baldai, apdailos akcentai dėvisi. Tad natūralu, jog išsikrausčius nuomininkams, ypač bute gyvenusiems ilgesnį laiką, būstą reikia sutvarkyti, išvalyti, grąžinti jam nepriekaištingą reprezentatyvumą ir padaryti patrauklų naujiems potencialiems nuomininkams. O ką jau kalbėti apie tai, kad neretai po nuomininkų prireikia net ir generaliniam valymui prilygstančio patalpų tvarkymo. Sutikite, tam reikia ne tik išlaidų, bet ir nemažai laiko bei pastangų. Todėl galimybė išvengti tokio didelio darbo ir perleisti jį specialistams yra labai masinanti. Susisiekite su mūsų komanda ir mes užtikriname operatyvų bei nepriekaištingą Jūsų buto išvalymą po nuomininkų.

Tvarkingas, gaiva kvepiantis butas naujiems, potencialiems nuomininkams neabejotinai bus patrauklesnis nei tas, į kurį tik įsikėlus jau lauktų darbai: valymas, plovimas, šveitimas ir pan. Tad preciziška švara bus didelis privalumas aprodant butą nuoma suinteresuotiems asmenims.

Paprastai standartinio buto po nuomininkų valymo metu išplaunamos grindys, išsiurbiamos kiliminės dangos ir kilimai, nuvalomos dulkės nuo baldų ir kitų paviršių, išvalomi minkšti baldai, išvalomas sanitarinis mazgas, vonia, dušas, praustuvai, maišytuvai ir pan., nuvalomi veidrodžiai bei stikliniai paviršiai, voratinkliai ir kt. Jei yra tam tikrų specialių darbų poreikis, visuomet galime sutarti, kadangi darbų apimtis koreguojame pagal klientų pageidavimus.

Valymui naudojame pažangią įrangą, kliaujamės savo žiniomis bei sukaupta patirtimi, taip pat naudojame tik profesionalias, nekenksmingas ir nealergizuojančias priemones. Visos naudojamos medžiagos tausoja paviršius: tekstilės, kietųjų baldų, grindų dangos bei kitus.

Kokiuose miestuose teikiame buto valymo po nuomininkų paslaugas?

Puiki žinia ta, kad mūsų komanda dirba ne viename mieste, todėl galime kokybiškas paslaugas teikti gana plačiam klientui ratui. Dirbame didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei Alytuje.

Kiek kainuoja buto valymas po nuomininkų?

Natūralu, kad svarstant galimybę buto valymui po nuomininkų samdyti profesionalus domina ir tai, kokia šių paslaugų kaina. Neretai klientai maloniai nustemba, kadangi pastaroji būna net mažesnė, jei jie tikėjosi. Mes darbų kainą kiekvienu atveju skaičiuojame individualiai, atsižvelgdami į klientų poreikius, kadangi kainai įtakos turi nemažai veiksnių, pavyzdžiui: koks valomas plotas, kokių medžiagų reikia, kokie konkretūs valymo darbai atliekami bei kt. Jei domina, kiek kainuotų Jūsų buto valymas, susisiekite su mumis.

Kur kreiptis norint užsisakyti mūsų teikiamą buto valymo po nuomininkų paslaugą?

Jei išsikraustė Jūsų nuomininkai ir norite būstui grąžinti nepriekaištingą reprezentatyvumą, tuomet Jums tikrai reikalinga valymo po nuomininkų paslauga. Norėdami ją užsisakyti ar sužinoti daugiau informacijos susisiekite su mumis telefonu arba skirkite vos kelias minutes ir užpildykite mūsų svetainėje esančią specialią formą – tokiu atveju su Jumis susisieks mūsų specialistai.

 

Kitos vienkartinės
paslaugos

Skambinkite

8 5 205 10 55

Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!

© 2024 Valymo paslaugos | Švaros garantas

Sukurta:

Gaukite pasiūlymą