Namų, butų valymas

Namų, butų valymas

Grįžti į pradžią

Švarūs, tvarkingi namai ir jokių Jūsų pastangų – skamba kiek neįtikėtinai? Tačiau tai visiškai realu, jei namų valymo paslaugas perleisite mūsų komandai. Puikiai suprantame, jog šiuolaikiniai žmonės dažai yra skubantys, ilgai užtrunkantys darbe, keliaujantys, įsisukę į darbų verpetą, tačiau drauge norintys skirti ir laiko sau, šeimai, bičiuliams, laisvalaikiui. Tad galimybė buto valymo darbus perleisti profesionalams suteiks kur kas daugiau progų savo laiką skirti kitoms veikloms. Taigi jei aktualios profesionalios buto valymo paslaugos, susisiekite su mūsų komanda.

Kada laikas valyti butą?

Atsakyti į klausimą, kada laikas valyti butą, vienareikšmiškai atsakyti neįmanoma. Tai priklauso nuo to, ar domina standartinis valymas, ar generalinis, pavyzdžiui, po gaisro, po remonto ar pan.

Norint namuose džiaugtis švara ir gaiva, tenka tam skirti nemažai savo laiko: plauti grindis, siurbti kilimus, valyti dulkes ar atlikti kitus darbus. Didžioji dalis jų turėtų būti atliekami bent kartą per savaitę. Sutikite, tam reikia skirti nemažai savo laiko, tiesa? Taigi, bazinis buto valymas reikalingas mažiausiai kartą per savaitę, nors konkretus poreikis priklauso nuo tokių aspektų kaip: šeimos narių skaičius, ar šeimoje yra vaikų, augintinių, ar yra židinys ir pan.

Taip pat profesionalių buto valymo paslaugų poreikis neretai atsiranda išsikrausčius nuomininkams. Išvalyti butą ir paversti jį reprezentatyviu neretai profesionalai gali kur kas kokybiškiau ir operatyviau.

Dar buto tvarkymas aktualus ir po remonto. Šiuo atveju paprastai užsakomas generalinis buto valymas, kurio metu atliekami ne tik standartiniai tvarkymo darbai, bet ir specializuoti, pavyzdžiui, langų valymas, statybinių šiukšlių surinkimas, statybinių atliekų utilizavimas pagal tam keliamus reikalavimus ir kt.

Kad ir kaip stengiamės išvengti nelaimių, visgi kartais nuo likimo pabėgti nepavyksta. Viena nemaloniausių patirčių yra gaisras, o buto valymas po gaisro reikalauja ir žinių, ir atitinkamų priemonių. Paprastai po tokio nutikimo tvarkymas visuomet patikimas profesionalams, nes pašalinti įsigėrusį degėsių kvapą, suodžius yra sudėtinga.

Įprastos buto valymo paslaugos paprastai apima tokius standartinius darbus:

  • Dulkių valymas nuo neužkrautų paviršių;
  • Dulkių valymas / siurbimas nuo minkštų baldų;
  • Tekstilės valymas;
  • Grindų siurbimas ir plovimas;
  • Kiliminės dangos, kilimų siurbimas;
  • Veidrodžių ir stiklinių elementų valymas;
  • Virtuvės kriauklės, vonios praustuvo, klozeto, dušo, vonios, maišytuvų valymas;
  • Voratinklių valymas.

Generalinio valymo ar postatybinio valymo metu minėtų darbų sąrašą papildo ir daug kitų atliekamų darbų, dėl kurių susitariama individualiai.

Galimas tiek vienkartinis buto tvarkymas, tiek ir ilgalaikis, sudarant sutartį norimam laikotarpiui. Nepriklausomai nuo užsakymo dydžio, garantuojame precizišką paslaugų atlikimą, dėmesingą bendradarbiavimą ir puikius rezultatus.

Kokias priemones naudojame?

Savo darbe naudojame tik aukštos kokybės profesionalais priemones, kurios tausoja baldų ir kitus paviršius, nealergizuoja, yra nekenksmingos aplinkai ir žmonėms.

Kokiuose miestuose teikiame butų, namų valymo paslaugas?

Butų valymo paslaugas teikiame didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei Alytuje.

Kiek kainuoja buto valymas?

Kiekvieno buto valymas pareikalaus didesnių ar mažesnių investicijų. Natūralu, kad kaina domina dar prieš užsakant paslaugas. Mūsų namų valymo kaina yra kintanti, nes priklauso nuo daugelio veiksnių, pavyzdžiui, koks plotas tvarkomas, ar tai standartinis, ar generalinis valymas, kokios medžiagos naudojamos ir kt. Kiekvienu atveju kainą skaičiuojame individualiai, atsižvelgdami į kliento pageidavimus.

Kur kreiptis norint užsisakyti mūsų teikiamą butų valymo paslaugą?

Jei aktualios mūsų komandos butų valymo paslaugos, susisiekite su mumis telefonu arba užpildę specialią formą mūsų svetainėje.

Kitos vienkartinės
paslaugos

Skambinkite

8 5 205 10 55

Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!

© 2024 Valymo paslaugos | Švaros garantas

Sukurta:

Gaukite pasiūlymą