Trinkelių valymas

Trinkelių valymas

Grįžti į pradžią

Trinkelės neabejotinai yra bene populiariausias pasirinkimas lauko grindiniui tiek šalia individualių namų, tiek ir palei komercinius ar kitos paskirties pastatus, taip pat viešosiose erdvėse, poilsio zonose ar kitur. Populiarumą lemia patrauklus estetinis vaizdas, ilgaamžiškumas, atsparumas išorės poveikiui bei apkrovoms, o taip pat ir palyginti nesudėtinga priežiūra. Tačiau, žinoma, pastaroji šiek tiek laiko reikalauja. Sutikite, pažaliavusios, purvinos trinkelės nebeatrodys taip patraukliai kaip tos, kurios bus preciziškai švarios bei tvarkingos, tiesa? Todėl jei norite sutaupyti daug savo laiko ir nesukti galvos dėl trinkelių grindinio išvaizdos, siūlome pasitikėti mūsų komanda. Užtikriname profesionalumą bei atsakingą požiūrį į darbą, garantuojame puikius darbo rezultatus. Jūsų trinkelių grindinys bus it naujas!

Kokie profesionalaus trinkelių valymo pranašumai?

  • Laikas. Perdavę šiuos darbus specialistams Jūs sutaupysite labai daug savo laiko, o taip pat ir kantrybės bei jėgų.
  • Priemonės. Profesionalai puikiai žino, kokiu atveju kokias priemones geriausia naudoti, atsižvelgiant į dangos paviršių, trinkelių tipą, nešvarumų pobūdį. Neteisingas pasirinkimas gali pakenkti grindiniui ir neduoti norimo rezultato.
  • Rezultatas. Valant rankomis sudėtinga pašalinti visus nešvarumus, ypač įsisenėjusius ar esančius sunkiai pasiekiamose vietose. Profesionalus valymas su tuo susidoroja ne jokių keblumų. Trinkelės atgauna savo spalvą, o pašalinus absoliučiai visus nešvarumus ilginamas grindinio eksploatavimo laikas.

Kada reikalingas trinkelių valymas?

Vienareikšmiškai atsakyti į klausimą, kada reikia valyti trinkeles, sudėtinga, kadangi tai individualu ir priklauso nuo naudojimo intensyvumo, patenkančių nešvarumų. Jei trinkelės akivaizdžiai prarado reprezentatyvumą, pažaliavo, jei atsirado vaizdą gadinančių dėmių, pavyzdžiui, riebalų, tepalo, tuomet tikrai geras laikas užsakyti profesionalias trinkelių valymo paslaugas.

Jei lauko danga yra nuolat prižiūrima ir valymas atliekamas nuosekliai, geriausia tą daryti kartą per metus, pavasarį. Trinkelės nuplaunamos, pašalinami druskų likučiai ir danga paruošiama šiltajam metų laikui bei kontaktui su didesne nešvarumų įvairove.

Dažnesnio trinkelių valymo poreikis gali būti intensyviai naudojamose zonose, pavyzdžiui, automobilių stovėjimo aikštelėse, gamybinių ir panašios paskirties patalpų zonose, vietose, kur auga daug medžių ir pan.

Kaip atliekamas trinkelių valymas?

Pažvelgus į trinkelių grindinį, daugybę sujungimo siūlių, atrodo, kad jų valymas yra labai daug laiko reikalaujantis darbas. Iš tiesų taip ir yra, jei darbuositės patys, naudodami šepečius ar kitas panašias priemones. Tai užtruks ilgai, o rezultatas ne visuomet primins tą pirminį grindinio vaizdą. Kitas pasirinkimas – profesionalų paslaugos. Mes trinkelių plovimui naudojame aukšto slėgio plovimo įrangą. Tikriausiai nė nereikia sakyti, jog tiek laiko taupymo kontekste, tiek ir efektyvumo šis variantas yra kur kas pranašesnis. Plaunant specialia įranga sutaupoma labai daug laiko, todėl jį galėsite išnaudoti kitoms veikloms, laisvalaikiui, laikui su šeima ar tiesiog atsipalaiduoti ir pailsėti. Negana to, aukšto slėgio srovė pašalina visus nešvarumus nuo trinkelių: žiedadulkių sankaupas, smėlį, purvą, lapus, samanas ar kt., išvalomi ir tarpai. Srovė pasiekia ir sunkiau prieinamas vietas, pavyzdžiui, jei trinkelės yra grublėto paviršiaus, padeda atkibti ir pasišalinti visų tipų nešvarumams. Taip nuvalytos trinkelės atgauna savo pirminę spalvą, mat pašalinami net ir įsisenėję, spalvos pokyčius lėmę nešvarumai.

Kadangi dirbame su aukšto slėgio plovimo įranga, o ne visi žino jos veikimo principą, tai patikiname, kad toks trinkelių plovimas yra visiškai saugus grindiniui, nepažeidžia trinkelių, jų nedeformuoja. Jei ant grindinio yra ne tik smėlis, purvas ir panašūs nešvarumai, bet ir kur kas sunkiau pašalinamos dėmės, pavyzdžiui, tepalo, benzino, gali prireikti specialių priemonių joms išvalyti. Mūsų komanda naudoja tik profesionalias, aukštos kokybės, visiškai saugias grindiniui, bet labai efektyviai veikiančias prieš sunkiai pašalinamus nešvarumus.

Kartais sulaukiame klausimo, ar visas trinkeles galima valyti aukšto slėgio plovimo įranga. Tad patikiname, nors populiariausios yra klinkerio ir betoninės, tačiau valymo paslauga gali būti suteikta esant bet kokio tipo trinkelių grindiniui.

Kokiuose miestuose teikiame trinkelių valymo paslaugas?

Džiaugiamės galėdami savo paslaugas pasiūlyti plačiam klientų ratui, mat veikiame keliuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Todėl kreipkitės į mus, jei aktualus trinkelių plovimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar Alytuje.

Kiek kainuoja trinkelių valymo paslauga?

Kaina paprastai yra vienas iš kriterijų, kuris padeda priimti paslaugų pirkimo sprendimą. Tad jei domina, kiek gali kainuoti Jūsų lauko grindinio valymas (tiek viso, tiek konkrečių nešvarumų, pavyzdžiui, tepalo dėmių valymas), susisiekite su mumis, mat kainą skaičiuojame individualiai. Taip yra todėl, kad ją lemia tokie aspektai kaip valomo ploto dydis, nešvarumų lygis ir pobūdis, sunkiau pašalinamų dėmių kiekis ir pan.

Kur kreiptis norint užsisakyti mūsų teikiamą trinkelių valymo paslaugą?

Jei Jūsų trinkelių grindinys prarado reprezentatyvumą, akis bado samanos ir žolės tarpuose, tuomet susisiekite su mūsų komanda. Tai padaryti galite paskambinę telefonu, parašę mums e. laišką arba užpildę svetainėje esančią formą. Pastaruoju atveju nurodykite kontaktus, kuriais norite, kad su Jumis susisiektume.

 

 

 

Kitos vienkartinės
paslaugos

Skambinkite

8 5 205 10 55

Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!

© 2024 Valymo paslaugos | Švaros garantas

Sukurta:

Gaukite pasiūlymą