Generalinis buto valymas

Generalinis buto valymas

Grįžti į pradžią

Dažnas prieš didžiąsias metų šventes akcentuoja, jog namuose bus vykdomas generalinis valymas. Galbūt ir Jūs tokią frazę vartojate? Daugelis sutiks, jog generalinis valymas asocijuojasi su nepriekaištinga švara, tvarka, iki smulkmenų išvalytais visais namų kampais (net ir tomis vietomis, iki kurių įprasto valymo metu šluostė ar grindų siurblys „neprieina“). Tačiau drauge tokia generalinė tvarka reikalauja ir labai daug laiko bei pastangų. Siūlome tą laiką skirti sau, poilsiui, šeimai ar kitoms veikloms, o generalinio valymo naštą perduoti profesionalų komandai. Jei skamba viliojančiai, susisiekite su mumis!

Kada reikalingas generalinis valymas? Labai dažnai tokio tvarkymo poreikis iškyla porą kartų per metus: pavasarį ir rudenį, kuomet galioja tarsi nerašyta taisyklė, kad šiais metų laikais privalu iškuopti namus, susitvarkyti aplinką. Itin dažnai šis laikas sutampa su laikotarpiu prieš didžiąsias šventes: Kalėdas bei Velykas, kuomet daugelis jaučia poreikį išblizginti namus ir paruošti juos švenčių laukimui.

Taip pat namų generalinio valymo paslauga dažnai pasirenkama po didelių švenčių namuose (pavyzdžiui, jubiliejų, krikštynų), jei ilgesnį laiką turėjote apsistojusių svečių arba, atvirkščiai, laukiate tokios viešnagės. Generalinis valymas yra puikus sprendimas ir išsikrausčius nuomininkams ar tiesiog tada, kai jaučiate, kad namams įprasto valymo neužtenka.

Kuo generalinis buto valymas skiriasi nuo standartinio? Generalinio tvarkymo metu, be įprastų valymo darbų, atliekami ir tokie kaip kilimų plovimas, minkštų baldų valymas, sienų, lubų, langų valymas, radiatorių, grindjuosčių valymas ir daug kitų darbų. Su klientais sutariame, ar reikalingas viso buto ar tam tikrų patalpų generalinis valymas.

Kokiuose miestuose teikiame generalines buto valymo paslaugas?

Mūsų generalinio butų valymo paslaugomis galite pasinaudoti, jei objektas yra viename iš didžiųjų miestų Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar Alytuje.

Kiek kainuoja generalinis buto valymas?

Svarstančius apie generalinio namų valymo paslaugą neabejotinai domina ir jos kaina. O pastaroji priklauso nuo daugelio aspektų, pavyzdžiui: koks valomas plotas, kokios įrangos reikia, kiek ir kokių medžiagų bus naudojama, kokio dydžio komanda dirbs, kokie konkrečiai darbai bus atliekami, koks nešvarumų lygis ir kt. Todėl kainą kiekvienu atveju skaičiuojame individualiai. Jei aktualu, kiek kainuotų Jūsų būsto generalinis valymas, susisiekite – aptarsime darbų apimtis bei Jūsų poreikius ir pateiksime tikslią paslaugų kainą.

Kur kreiptis norint užsisakyti mūsų teikiamą generalinę buto valymo paslaugą?

Kiekvienam, užsakiusiam mūsų paslaugas, garantuojame aukštą jų kokybę, dėmesingumą klientui, atsakomybę. Savo darbe naudojame tik pažangią įrangą ir profesionalias, aplinkai bei žmogui draugiškas bei paviršius tausojančias valymo priemones. Tad jei domina „Švaros garanto“ teikiamos preciziškos generalinio buto valymo paslaugos, susisiekite su mumis telefonu, parašykite e. laišką arba užpildykite specialią paklausimo formą mūsų svetainėje.

 

Kitos vienkartinės
paslaugos

Skambinkite

8 5 205 10 55

Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!

© 2024 Valymo paslaugos | Švaros garantas

Sukurta:

Gaukite pasiūlymą