Patalpų valymas po gaisro

Patalpų valymas po gaisro

Grįžti į pradžią

Ugnis negaili nieko ir praktiškai sunaikina viską, ką paliečia. Štai kodėl gaisras yra tikrai viena iš pačių nemaloniausių patirčių gyvenime. Sunaikinęs viską savo kelyje palieka degėsių kvapo persismelkusius baldų ar kitų daiktų likučius, aprūkusias sienas bei lubas, o kur dar suodžiai ir pan. Štai jau minėtus suodžius išvalyti yra labai sunku, o ką kalbėti apie degėsių kvapą, kuris įsismelkia, regis, į kiekvieną patalpose likusį daiktą ir gali pasirodyti, kad yra neišnaikinamas. Tad susidūrus su tokia patirtimi siūlome nevargti ir nesiimti patalpų valymo po gaisro patiems – tai labai sunkus, daug jėgų, žinių reikalaujantis darbas, o blogiausia tai, kad norimą rezultatą valant savo jėgomis pasiekti kartais net neįmanoma. Tad atsiradus valymo po gaisro poreikiui susisiekite su mūsų komanda – užtikriname, jog nuo Jūsų pečių nuimsime tikrai sunkią naštą, pasirūpinsime operatyviu ir maksimalų rezultatą dovanojančiu valymu.

Kaip atliekamas valymas po gaisro?

Valymas po gaisro pradedamas nuo šiukšlių surinkimo ir išvežimo. Ne paslaptis, kad po gaisro šiukšlių kiekis būna nemažas, jas surinkti, išvežti ir tinkamai utilizuoti užima nemažai laiko, todėl džiaugsitės, kad Jums nereikia to daryti. Išvežus šiukšles patalpose išsiurbiami pelenai. Tam naudojame specialią įrangą, padedančią per gana trumpą laiką efektyviai atlikti šį darbą. Kitas etapas, kuris neabejotinai vienas iš sudėtingiausių, – suodžių valymas. Tai padaryti reikia labai kruopščiai, kadangi nenuvalius suodžių neįmanoma tęsti darbų ir remontuoti patalpų. Jei bent kartą esate nuo kokio daikto ar grindų lopinėlio valę pabirusius suodžius, tai tikrai sutiksite, kad šis darbas – didelis iššūkis. Pasitelkę modernią įrangą ir profesionalias priemones bei savo žinias mūsų komandos kvalifikuoti specialistai preciziškai susidoros su suodžiais, po gaisro nusėdusiais ant grindų, sienų, baldų ar kitų patalpose esančių daiktų. Kitas žingsnis – reikia nuvalyti aprūkusias grindis, sienas, lubas, langus, langų rėmus ir kt. Šiame kontekste taip pat kliaujamės sukaupta patirtimi, žiniomis bei profesionaliomis priemonėmis. Sutikite, padaryti visa tai savo jėgomis būtų labai sudėtinga. Netinkamai parinktos priemonės gali ne tik neduodi norimo rezultato, tačiau ir dar labiau pažeisti apdailą, langų rėmus ar kt. Taip pat pašaliname priemones, likusias po gaisro gesinimo, ir, jei reikia, pasirūpiname patalpų džiovinimu.

Kodėl verta valymui po gaisro pasinaudoti specialistų paslaugomis?

  • Laikas. Išvalyti degėsius, suodžius ir kitus po gaisro likusius nešvarumus yra sudėtinga, todėl neabejotinai sugaišite labai daug laiko. Tad šiame kontekste profesionalų paslaugos tikrai pasiteisina.
  • Kvapas. Degėsių kvapas įsigeria į konstrukcijas, baldus ir kitus daiktus, o panaikinti jį labai sudėtinga. Specialistai tuo pasirūpins efektyviai ir operatyviai, nes parenkame efektyvias, profesionalias, labai gerus rezultatus demonstruojančias priemones.
  • Pirminė išvaizda. Profesionalai pasirūpins, kad patalpos, kuriose buvo gaisras, atgautų pirminę savo išvaizdą, ko pasiekti valant savarankiškai būtų labai sudėtinga ar net neįmanoma.
  • Džiovinimas. Gesinant gaisrą į patalpas patenka labai daug vandens, natūralu, jog permirksta ne tik nuo ugnies liežuvių išgelbėti baldai ar kiti daiktai, tačiau ir sienos, grindys, konstrukcijos bei kt. Viskam išdžiūti savaime reikėtų nemažai laiko, negana to, nuo perteklinės drėgmės išauga pelėsio atsiradimo rizika. Profesionalai užtikrins daug greitesnį ir efektyvesnį patalpų išdžiovinimą, dėl ko sutaupysite laiko, bus mažiau pažeidimų, o taip pat, tikėtina, išvengsite pelėsio.

Kokiuose miestuose teikiame valymo po gaisro paslaugas?

Mes dirbame didžiuosiuose miestuose Lietuvoje, todėl kreipkitės, jei valymas po gaisro reikalingas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar Alytuje.

Kiek kainuoja valymas po gaisro?

Pirmiausia reikia paminėti, kad valymo po gaisro paslaugos kaina priklauso nuo kelių veiksnių, pavyzdžiui, koks valomas plotas, ar patalpos labai pažeistos ugnies, ar nukentėjusios mažiau, kiek yra nešvarumų ir pan. Kadangi kaina priklauso nuo konkrečių aspektų, tai ją skaičiuojame individualiai. Taigi jei domina, kiek gali kainuoti Jūsų patalpų valymas, susisiekite su mumis.

Kur kreiptis norint užsisakyti mūsų teikiamą valymo po gaisro paslaugą?

Susidomėjusius mūsų paslaugomis skatiname susisiekti Jums patogiausiu būdu: galite paskambinti mums, parašyti e. laišką arba užpildyti svetainėje esančią specialią formą. Pildydami formą pateikite daugiau informacijos apie savo poreikius ir valomos vietos ypatumus.

 

 

 

 

Kitos vienkartinės
paslaugos

Skambinkite

8 5 205 10 55

Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!

© 2024 Valymo paslaugos | Švaros garantas

Sukurta:

Gaukite pasiūlymą