Langų valymas

Langų valymas

Grįžti į pradžią

Paprastai skiriame pakankamai dėmesio vidaus patalpų valymui, teritorijos tvarkymui, tačiau ar dažnai pagalvojame apie langus? Komercinės paskirties pastatuose jų valymui, greičiausiai, skiriama daugiau dėmesio, tačiau štai individualių namų gyventojai – sutikite – neretai šį darbą atidėlioja, kadangi jis ne tik reikalauja laiko, tačiau jam atlikti reikia ir jėgų, ir tinkamų priemonių. O jei dar langai dideli, aukšti, tuomet jų valymas tikrai nebus pats maloniausias procesas. Tad siūlome savo laiką išnaudoti turiningiau bei maloniau, o langų valymo darbus palikti profesionalams. Mūsų komanda nepriekaištingai išvalys langus tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Valome butų, gyvenamųjų namų, viešųjų įstaigų, biurų ar kitos paskirties pastatų langus, nepriklausomai nuo jų matmenų.

Kodėl verta pasinaudoti langų valymo paslauga?

Švarūs bei spindintys langai neabejotinai prisidės prie estetikos bei tvarkos įspūdžio tiek vertinant pastatą iš išorės, tiek ir iš vidaus. Negana to, švarūs langai bus privalumas ir apšvietimo kontekste. Sakykite, kaip? Ogi langai, padengti dulkėmis, lietaus pėdsakais ar kitais nešvarumais riboja natūralios šviesos patekimą į patalpas.

Langų švara arba, atvirkščiai, užterštumas ypač išryškėja esant saulėtam orui. Tai gadina bendrą fasado vaizdą, kuria netvarkos įspūdį, sudaro prastesnį pirminį įspūdį apie Jūsų namus, darbo ar kitą erdvę.

Langų plovimas bus puiki paslauga, kuria tikrai verta pasinaudoti ir tada, jei aktualus didelių, aukštų langų valymas. Savo jėgomis tai padaryti būtų sunku, o kai kuriais atvejais ir visai neįmanoma, mat tam reikia ne tik priemonių, bet ir specialios įrangos. Tad tokį atsakingą, o kartais ir pavojingą darbą palikite specialistams.

Valymo paslaugų sektoriuje sėkmingai veikiame jau keliolika metų. Puikiai išmanome šio darbo niuansus, naudojame profesionalias, patikrintas, aukštos kokybės priemones, ne tik puikiai valančias, tačiau ir puoselėjančias langų paviršių.

Langų  valymo paslauga apima tokius darbus:

  • Langų valymą iš vidinės pusės;
  • Langų valymą iš išorės;
  • Palangių valymą;
  • Langų rėmų valymą.

Mūsų specialistai įvertina nešvarumų kiekį, jų pobūdį, stiklo būklę ir parenka tinkamiausias priemones visiems nešvarumams pašalinti: dulkėms, paukščių išmatoms, klijams nuo lipdukų, lietaus pėdsakams, kitam susikaupusiam purvui. Išplovus nešvarumus langai skalaujami, o tada sausinami. Užtikriname, kad nelieka ne tik nešvarumų, bet ir plovimo pėdsakų (pavyzdžiui, lašelių ar dryžių). Nuvalome ir palanges, langų rankenas bei rėmus. Renkamės tik tas medžiagas ir valymo priemones, kurios puoselėja paviršius, jų nepažeidžia.

Langų valymas gali būti dvejopas: vienkartinis arba periodiškas. Vienkartinio valymo paslauga dažniau naudojasi fiziniai asmenys, užsakantys buto ar namo langų valymą, dažniausiai pavasario bei rudens laikotarpiu. Taip pat vienkartinio valymo paslauga populiari po remonto, po statybų, po aplinkos tvarkymo darbų ar tada, kai namuose planuojama šventė ir yra labai svarbus preciziškas įvaizdis. Periodiško valymo paslauga populiari tarp juridinių asmenų, kuriems svarbu užtikrinti visą laiką patrauklią patalpų ir / ar pastato fasado išvaizdą.

Kokiuose miestuose teikiame langų valymo paslaugas?

Jei domina mūsų langų valymo paslaugos, turėtumėte žinoti, kad dirbame didžiuosiuose miestuose Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei Alytuje.

Susisiekite su mumis, jei aktualus buto, namo, biuro, pramoninio ar bet kokios kitos paskirties statinio langų valymas, taip pat jei domina langų valymas po remonto arba įstiklinto balkono langų valymas. Išmatavimai gali būti tiek standartiniai, tiek ir nestandartiniai, langų forma galima įprasta ar netradicinė.

Kiek kainuoja langų valymas?

Natūralu, jog Jus domina langų valymo kaina. Tačiau kiekvienu atveju ją skaičiuojame individualiai, mat kainą lemia nemažai veiksnių, pavyzdžiui: kiek yra langų, koks jų plotas, ar reikia valyti iš abiejų pusių, ar reikalingas aukštuminis valymas, kokias priemones naudosime, koks langų užterštumas ir kt. Todėl prieš sutariant dėl darbų išsamiai pabendraujame su klientu, išsiaiškiname darbų apimtis ir poreikius, kad galėtume pateikti tikslų kainos pasiūlymą.

Kur kreiptis norint užsisakyti mūsų teikiamas langų valymo paslaugas?

Jei aktualus langų stiklų valymas iš išorės ir / ar iš vidaus, palangių, plastikinių langų rėmų valymas, taip pat medinių, aliumininių ar kitokių, tuomet susisiekite su mūsų komanda. Tai padaryti galite Jums patogiausiu būdu: paskambinę telefonu, parašę e. laišką arba užpildę mūsų svetainėje esančią specialią paklausimo formą.

Kitos vienkartinės
paslaugos

Skambinkite

8 5 205 10 55

Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!

© 2024 Valymo paslaugos | Švaros garantas

Sukurta:

Gaukite pasiūlymą