Buto valymas po remonto

Buto valymas po remonto

Grįžti į pradžią

Daugelis savo gyvenime bent kartą atliekame remontą namuose. Vieni remontuoja iš senųjų šeimininkų įsigytą butą, kiti tiesiog nori pokyčių ilgesnį laiką gyvendami bute, dar kiti trokšta žengti koja kojon su interjero tendencijomis, o kai kuriais atvejais remonto poreikį paskatina, pavyzdžiui, langų keitimas, užpylimas ar kitos priežastys. Bet kuriuo atveju, ne paslaptis, po remonto ne iškart galima džiaugtis pokyčiais – pirmiausia dideliu galvos skausmu tampa buto valymas. Tik pagalvokite, kaip būtų šaunu, jei Jums nereikėtų rūpintis ta nešvara, liekančia po remonto. Skamba per gerai, kad būtų realu? Siūlome valymo darbus patikėti mūsų komandai, nuo savų pečių nusimesti milžinišką rūpestį ir jau netrukus įžengti į švarius, tvarkingus bei gaiva kvepiančius namus. Jei tokia perspektyva vilioja, susisiekite su mūsų komanda.

Valant po remonto paprastai reikia pasirūpinti ne tik patalpų švara, bet ir tinkamu, įstatymus atitinkančiu statybinių atliekų išvežimu, utilizavimu. Valymo darbams naudojame tik pažangią įrangą ir kokybiškas priemones, tausojančias paviršius ir nepriekaištingai valančias, nealergizuojančias, draugiškas aplinkai bei žmogui. Užtikriname precizišką švarą, atsakomybę, atsidavimą savo darbui ir specialistų žinių pritaikymą teikiant valymo paslaugas.

Kokiuose miestuose teikiame buto valymo po remonto paslaugas?

„Švaros garantas“ komanda profesionaliai sutvarkys Jūsų butą po remonto, jei objektas yra viename iš didžiųjų Lietuvos miestų: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar Alytuje.

Kiek kainuoja buto valymas po remonto?

Suprantama, kad namų tvarkymas po remonto apims ne tik įprasto valymo metu atliekamus darbus, bet ir papildomus, kuriems reikia tam tiktų technologijų, žinių, profesionalios įrangos bei specialių priemonių. Todėl buto tvarkymo po remonto kaina varijuoja, priklausomai nuo konkrečių darbų, jiems reikalingų priemonių ir įrangos, valomo ploto dydžio bei kitų aspektų. Kiekvienu atveju paslaugų kainą skaičiuojame individualiai, atsižvelgdami į kliento poreikius, aplinkybes ir pan.

Kur kreiptis norint užsisakyti mūsų teikiamą buto valymo po remonto paslaugą?

Jei aktualus poremontinis namų valymas, su mūsų komanda susisiekite telefonu arba užpildykite svetainėje esančią specialią formą.

Kitos vienkartinės
paslaugos

Skambinkite

8 5 205 10 55

Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!

© 2024 Valymo paslaugos | Švaros garantas

Sukurta:

Gaukite pasiūlymą