Postatybinis valymas

Postatybinis valymas

Grįžti į pradžią

Statybų procesas reikalauja itin daug kantrybės, jėgų, laiko. Tačiau joms pasibaigus iškart neskubame džiaugtis rezultatais, mat daugeliui našta tampa tai, kaip viską sutvarkyti. Po statybų likusios dulkės, įvairūs nešvarumai ir statybinės atliekos bado akis ir slegia pečius, kadangi jiems pašalinti reikia dar papildomo laiko bei jėgų. Tačiau ką pasakytumėte, jei šiuos darbus atliktume už Jus? Mūsų komanda pasirūpins statybinių atliekų išvežimu bei tinkamu utilizavimu, preciziška patalpų švara. Jūs sutaupysite labai daug savo laiko ir netruksite įžengti į švara spindinčius namus. Jei tokia perspektyva skamba viliojančiai, susisiekite su mumis. Dirbame didžiuosiuose Lietuvos miestuose!

Kodėl verta pasinaudoti profesionalų paslaugomis valant namus po statybų? Pirmiausia, statybinių atliekų negalima mesti bet kur, todėl dažnam tai tampa tikru galvos skausmu. Patikėję darbus mums galėsite nesukti dėl to galvos. Kitas aspektas – statyboms pasibaigus namuose paprastai būna nauja grindų danga, sienų bei lubų apdaila, gali būti sumontuota ir buitinė technika, išvedžioti santechnikos, šildymo bei kiti vamzdžiai ir t.t. Valant savo jėgomis kyla rizika ką nors sugadinti. O štai profesionalai turi ilgametę patirtį, puikiai žino, kaip tinkamai apsaugoti patalpose esančius daiktus ir išvengti net menkiausios rizikos. Ne mažiau svarbu ir tai, kad statybų metu patalpose susikaupia ne tik plika akimi matomų nešvarumų, tačiau ir tų, kurių nematome, bet jų žala sveikatai yra didelė. Štai kodėl svarbu preciziškai išvalyti net itin sunkiai pasiekiamas vietas.

Atlikdami postatybinį valymą:

  • Pirmiausia pašaliname visas statybines atliekas, tuomet iššluojame grindis, nusiurbiame visus paviršius: grindis, sienas, lubas.
  • Pašaliname po statybų likusius dažų, cemento, glaisto, klijų, silikono ar kitų medžiagų pėdsakus.
  • Kartais statyboms jau einant į pabaigą yra pristatomi baldai. Jei taip ir Jūsų atveju, tuomet nusiurbiame ir baldų paviršių.
  • Nuvalome langus ir jų rėmus, duris, visas rankenas, veidrodžius ir jų rėmus, grindjuostes, šviestuvus (jeigu jie jau sumontuoti), ventiliacijos angas, žaliuzes bei kitus patalpose esančius paviršius, ant kurių yra nešvarumų.
  • Grindys išplaunamos, siekiant nepalinkti jokių likučių.
  • Pašaliname dulkes nuo radiatorių, vamzdžių, palangių.
  • Kruopščiai nuvalomi visi elektros jungikliai ir panašūs elementai.
  • Jei yra poreikis, galime impregnuoti paviršius, nuvaškuoti grindis ar kt.

Valydami patalpas po statybų naudojame tik pažangią įrangą bei profesionalias priemones, kurios nealergizuoja, yra nekenksmingos nei aplinkai, nei žmogui, o taip pat padeda puoselėti grindų, sienų, minkštų ar kietų baldų paviršius.

Kokiuose miestuose teikiame postatybinio valymo paslaugas?

Jei domina, kur teikiame savo paslaugas, maloniai nustebsite, mat veiklą vykdome keliuose miestuose, todėl platus mūsų klientų ratas gali pasinaudoti paslaugomis. Susisiekite, jei valymas po statybų reikalingas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje ar Panevėžyje.

Kiek kainuoja postatybinis valymas?

Mes suprantame, kad užsakant paslaugą kaina yra svarbus veiksnys. Tad jei domina, kiek konkrečiai gali kainuoti Jūsų patalpų valymas po statybų, susisiekite su mumis – aptarsime darbų apimtis, Jūsų poreikius bei kitus ypatumus ir pateiksime tikslią darbų kainą. Pastaroji skaičiuojama individualiai kiekvienam projektui, mat priklauso nuo kelių veiksnių, pavyzdžiui: koks valomas plotas, kiek yra statybinių atliekų, koks nešvarumo lygis, ar patalpose daug valomų paviršių ir pan.

Kur kreiptis norint užsisakyti mūsų teikiamą postatybinio valymo paslaugą?

Jei domina profesionalus namo, buto, biuro ar kitos paskirties patalpų valymas po statybų, su mūsų komanda galite susisiekti Jums patogiu būdu: parašykite e. laišką, paskambinkite mums arba užpildykite svetainėje esančią formą.

 

Kitos vienkartinės
paslaugos

Skambinkite

8 5 205 10 55

Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!

© 2024 Valymo paslaugos | Švaros garantas

Sukurta:

Gaukite pasiūlymą