Odinių baldų valymas

Odinių baldų valymas

Grįžti į pradžią

Gyventojų komfortą, dirbančiųjų patogumą, patalpos funkcionalumą bei reprezentatyvumą didele dalimi lemia joje esantys baldai. Ir ne tik jų dizainas, bet ir švara bei estetika. Štai kodėl baldus turime periodiškai prižiūrėti, o kartas nuo karto nepagailėti investicijų ir profesionaliam jų valymui. Daugiau dėmesio reikalauja daugelio vertinami bei mėgiami odiniai baldai, patalpoms suteikiantys solidumo bei prabangos jausmą. O siekiant puikios išvaizdos svarbu tinkamai šiuos baldus prižiūrėti. Sakysite, odiniai baldai įnoringi ir jų priežiūra sudėtinga? Iš dalies galime sutikti – ji ne sudėtinga, tačiau reikalaujanti tam tikrų žinių. Todėl jei norite užtikrinti kokybę ir puikius rezultatus, savo odinių baldų valymą perleiskite mūsų komandai!

Kokiomis priemonėmis valomi odiniai baldai?

Jūs odinius baldus namuose galite nusiurbti dulkių siurbliu, valyti švelnia vandeniu sudrėkinta šluoste, naudoti specialius odiniams baldams skirtus valiklius. Bet oda turi poras, kuriose besikaupiančius nešvarumus pašalinti namų sąlygomis bus sudėtinga. Negana to, ant baldų gali atsirasti ir riebalų ar kitų dėmių, kurių valymas reikalauja specifinių žinių ir priemonių, štai kodėl periodiškai tikslinga savo odinius baldus „palepinti“ profesionalų paslaugomis.

Mūsų komanda odinių baldų valymui naudoja profesionalias būtent odai skirtas valymo priemones. Pastarosios yra nekenksmingos nei aplinkai, nei žmogui, taip pat, žinoma, ir pačiam baldui. Jos ne tik puikiai valo, bet ir tausoja baldo paviršių, leidžia ilgiau išlaikyti reprezentatyvią išvaizdą.

Odinių baldų privalumai ir trūkumai

Odinių baldų privalumai:

  • Prabanga, estetika, solidumas;
  • Ilgaamžiškumas;
  • Tinka daugeliui interjero stilių;
  • Reikalauja mažiau kasdienės priežiūros;
  • Prie jų nelimpa augintinių kailio plaukai ir panašūs nešvarumai.

Odinių baldų trūkumai:

  • Aukštoka kaina;
  • Priežiūra ir valymas reikalauja žinių.

Kokias dėmes išvalome?

Mums nebus iššūkis nei riebalų, nei purvo, skysčių, rašalo ar kitokios dėmės. Priklausomai nuo jų pobūdžio, parenkame tinkamiausias priemones, naudojame modernią įrangą, kliaujamės savo specialistų profesionalumu ir užtikriname geriausią rezultatą. Patikiname, kad išvalysime įvairaus pobūdžio dėmes iš Jūsų odinių baldų.

Riebalines dėmes

Riebalų dėmės ant baldų paprastai sukelia daug streso, nes jos traktuojamos kaip vienos iš sunkiausiai pašalinamų. Žinoma, geriausia baldus nuo tokių nešvarumų saugoti, tačiau nepavykus nereikia nerimauti – mūsų praktika rodo, kad iš odinių baldų riebalines dėmes pašaliname preciziškai.

Vandens dėmes

Paprastai skysčiai į odinius baldus labai greitai neįsigeria, tad vandenį ar kitą skystį išliejus reikėtų kuo jį skubiau sugerti popieriniu rankšluosčiu. Visgi jei vanduo įsigėrė ir matyti dėmės kontūrai, pasirūpinsime, kad šis nešvarumas nekeltų rūpesčių.

Rašalo dėmes

Rašalas ant bet kokio tipo baldų yra vienas iš labiausiai nepageidaujamų nešvarumų. Bet net ir rašalo dėmės ant odinių baldų nebus iššūkis mūsų komandai. Profesionalios priemonės, gera įranga ir mūsų patirtis leidžia lengvai bei nepriekaištingai „išlaisvinti“ odinius baldus nuo tokio tipo nešvarumų.

Purvo dėmes

Naudojame profesionalias priemones, kurios padeda odos porose esančiam purvui atkibti, tad valymas dovanoja nepriekaištingą rezultatą. Pašaliname bet kokias purvo dėmes, kadangi priemones renkamės konkrečiai pagal nešvarumų pobūdį.

Kokiuose miestuose teikiame odinių baldų valymo paslaugas?

„Švaros garantas“ odinių baldų valymo paslaugas teikia didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose bei Alytuje.

Kiek kainuoja odinių baldų valymas?

Odinių baldų valymo kaina priklauso nuo baldo dydžio ir struktūros, nešvarumų pobūdžio, reikalingo valymo metodo bei kitų aspektų. Tad kiekvienu atveju ją skaičiuojame individualiai.

Kur kreiptis norint užsisakyti mūsų teikiamą odinių baldų valymo paslaugą?

Norėdami užsakyti mūsų komandos paslaugas susisiekite telefonu, parašykite e. laišką arba užpildykite svetainėje esančią paklausimo formą.

Kitos vienkartinės
paslaugos

Skambinkite

8 5 205 10 55

Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!

© 2024 Valymo paslaugos | Švaros garantas

Sukurta:

Gaukite pasiūlymą