Namo fasado plovimas, valymas

Namo fasado plovimas, valymas

Grįžti į pradžią

Greičiausiai niekas neprieštaraus, jei pastato fasadą įvardysime kaip tą elementą, nuo kurio pradedamas formuoti pirmasis įspūdis. Juk į svečius ateinantys bičiuliai pirmiausia pamato namo fasadą, į paslaugų teikimo ar prekybos vietą atkeliaujantys klientai taip pat pirmiausia įvertina pastato išorę. Svarbus aspektas ir tas, kad švarus bei prižiūrimas namo fasadas gerokai prailgina apdailos reprezentatyvumo ir geriausių savybių išsaugojimo laiką. Tad tai neleidžia abejoti, jog dėmesio turime teikti ne tik patalpų vidaus priežiūrai, tačiau ir pastato išorei. O pastaroji, jei yra švari ir reprezentatyvi, atrodo kur kas patraukliau, tiesa? Visgi jei bent kartą bandėte patys valyti namo fasadą, tai galite patvirtinti, kad užduotis ne iš lengvųjų. Štai kodėl siūlome negaišti brangaus savo laiko ir fasado plovimo, valymo darbus perduoti tiems, kas tai išmano geriausiai. Mūsų komanda garantuoja nepriekaištingą rezultatą.

Kodėl verta šiame kontekste pasikliauti profesionalais? Kartais taupydami ar nežinodami apie tokią paslaugą namų šeimininkai fasadus pasišauna plauti patys vandeniu ir naudodami šepečius. Tai, žinoma, duoda rezultatą, tačiau drauge kainuoja labai daug laiko, jėgų ir kantrybės. O ir tas rezultatas tikrai neprilygs tam, koks išgaunamas fasadą plaunant specialia įranga. Valydami savo jėgomis visų nešvarumų nepašalinsite, nes jų būna ir sunkiai pasiekiamose vietose, plyšiuose, daugiau ar mažiau įsisenėjusių ar pan. Bet prieš profesionalų naudojamą aukšto slėgio plovimo įrangą visi nešvarumai bus bejėgiai. Negana to, jei fasadas turi tam tikrų konkrečių dėmių, pavyzdžiui, nuo tepalo ar kitų sunkiai pašalinamų, parenkame tinkamiausias priemones joms išvalyti, o drauge ir puoselėti namo fasado apdailą. Dar vienas aspektas, pagrindžiantis, kodėl verta pasinaudoti profesionalų paslaugomis fasado plovimui, yra tas, kad sutaupysite labai daug laiko, kurį galėsite skirti kitoms veikloms, šeimai, bičiuliams ar tiesiog sau.

Kada reikalingas fasado plovimas, valymas?

Neretai klientai klausia, kada reikia plauti fasadą, kaip dažnai tai atlikti, kas rodo, kad jau reikalingas profesionalus fasado valymas.

Tai pirmiausia, fasado valymas gali būti atliekamas profilaktiškai, siekiant užkirsti kelią nešvarumų įsisenėjimui bei užtikrinti nenutrūkstamą priežiūrą ir namo išorės reprezentatyvumą. Taip pat fasadas gali būti valomas atsiradus poreikiui, pavyzdžiui, po statybų ar tiesiog tada, kai akivaizdžiai yra nešvarus, apsamanojo, įsimetė pelėsis ir kt.

Valant periodiškai tikslinga tai daryti porą kartų per metus: pavasarį ir rudenį. Pavasarį fasadas nuplaunamas po žiemos, pašalinamos nuo automobilių, kelio užtiškusios druskos, purvas ir kiti nešvarumai bei paruošiama šiltajam sezonui. Rudenį reikėtų fasadą nuvalyti nuo dulkių ir kitų nešvarumų, kurių susikaupė per šiltąjį laikotarpį, bei paruošti namo fasadą žiemai. Gali būti, kad dažnesnį poreikį fasadą nuplauti padiktuos jo strateginė vieta – galimai dažniau valymo reikės fasadams tų namų, kurie įsikūrę šalia judrių gatvių, miškų apsupty.

Kaip atliekamas fasado plovimas, valymas?

Mūsų komanda preciziškai nuvalys medinius, betoninius, klinkerio, stiklo, mūro, tinkuotus, plytų, metalinius ar kitokius fasadus. Plovimui ir valymui naudojama aukšto slėgio įranga, kuri nepriekaištingai pašalina įvairaus pobūdžio nešvarumus: samanas, dulkes, žiedadulkes, lapus ir kitus namo fasadą „marginančius“ nešvarumus.

Fasadams plauti naudojame tik modernią, lengvai naudojamą, tačiau aukštą funkcionalumą demonstruojančią aukšto slėgio įrangą. Ja purškiama srovė efektyviai nuo namo išorės pašalina samanas, pelėsį, dulkes, net įsisenėjusį purvą ir kitokius nešvarumus. Dėl aukšto slėgio srovės pasiekiamos net labai sunkiai prieinamos vietos, taip pat efektyviai pašalinami ir tie nešvarumai, kurie plika akimi sunkiau matomi, pavyzdžiui, esantys medienos įtrūkiuose ar plytelių tarpuose ir pan.

Svarbu ir tai, kad valome bet kokio dydžio fasadus, net ir tuos, kurie yra labai aukšti – turime reikalingą įrangą, kad darbus atliktume ir saugiai, ir nepriekaištingai.

Kokiuose miestuose teikiame fasado plovimo, valymo paslaugas?

Džiaugiamės galėdami kokybiškas savo paslaugas siūlyti ne vienoje vietoje, taip praplėsdami galimybes Jums pasinaudoti profesionaliu fasado plovimu. Tad jei domina namo išorės valymas, gera žinia, kad veikiame didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Todėl jei objektas yra Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar Alytuje, susisiekite su mumis.

Kiek kainuoja fasado plovimas, valymas?

Suprantama, kad Jus domina fasado plovimo, valymo paslaugos kaina. Geriausia, jei dėl jos susisieksite su mumis, mat kainą skaičiuojame individualiai kiekvienam projektui. Pastaroji priklauso nuo valomo ploto, fasado apdailos medžiagų, nešvarumų kiekio ir pobūdžio bei kitų aspektų. Tad tik detaliai išsiaiškinę aplinkybes, darbų apimtis ir Jūsų poreikius galėsime paskaičiuoti tikslią kainą už darbus.

Kur kreiptis norint užsisakyti mūsų teikiamą fasado plovimo, valymo paslaugą?

Mūsų komanda skaičiuoja ilgus veiklos metus, per kuriuos sukaupėme įspūdingą patirties, įgūdžių ir žinių bagažą, tad savo klientams galime pasiūlyti profesionalias, aukštus standartus atitinkančias paslaugas. Jei domina fasado plovimas, susisiekite su mumis. Tai padaryti galite telefonu, e. paštu arba užpildę specialią formą mūsų svetainėje. Užtikriname dėmesingumą kiekvienam klientui, tikslų poreikių išsiaiškinimą ir lūkesčius patenkinančios paslaugos suteikimą.

Drauge naudinga žinoti kelis aspektus, kaip tinkamai rūpintis namo fasadu po jo plovimo, valymo darbų. Vienas iš patarimų – atlikti fasado impregnavimą, kuris padės ilgiau išsaugoti apdailos struktūrą, spalvą ir kitas savybes, fasadas bus mažiau imlus nešvarumams ir ilgiau nepraras pirminės išvaizdos. Taip pat impregnavimas ilgesniam laikui suteiks apsaugą nuo išorės poveikio. Dar svarbu, kad nešvarumai ant fasado neužsilaikytų, todėl patekus didesniam jų kiekiui nuvalykite nieko nelaukdami, o jei matote, kad fasadas „pasigavo“ daugiau dulkių, yra purvo, nuplaukite jį vandeniu tiesiog iš laistymo žarnos.

 

Kitos vienkartinės
paslaugos

Skambinkite

8 5 205 10 55

Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!

© 2024 Valymo paslaugos | Švaros garantas

Sukurta:

Gaukite pasiūlymą