Lietvamzdžių ir latakų valymas

Lietvamzdžių ir latakų valymas

Grįžti į pradžią

Lietvamzdžiai ir latakai yra labai svarbi stogo konstrukcijos dalis, padedanti apsisaugoti nuo nepageidaujamo vandens poveikio, o taip pat, žinoma, prisidedanti ir prie estetinio vaizdo. Tačiau į latakus patenka ne tik nuo stogo nubėgantis vanduo, tačiau ir įvairūs nešvarumai, pavyzdžiui, smėlis, purvas, medžių šakelės, lapai, spygliai ir kt. Pastarieji užteršia lakatus, nešvarumai patenka ir į lietvamzdžius, kuriuos gali užkimšti. Todėl labai svarbu periodiškai pasirūpinti lietvamzdžių ir latakų valymu, siekiant užtikrinti, kad jie bus tvarkingi ir tinkamai atliks savo funkciją. Užbėgsime už akių pasakydami, jog Jums visai nebūtina lipti ant stogo ir imtis darbų patiems, kur kas saugiau ir efektyviau, jei valymą paliksite profesionalams. Mūsų komanda džiaugsis galėdama padėti ir užtikrinti maksimaliai gerą rezultatą.

Kada reikalingas lietvamzdžių ir latakų valymas?

Pirmiausia paminėkime, kodėl svarbu, kas nešvarumai iš latakų ir lietvamzdžių būtų pašalinti. Pastariesiems užsikimšus vanduo negali subėgti į latakus ir tekėti lietvamzdžiais, todėl be to, kad gadinami šie elementai, vanduo ima tekėti pastato siena, taip neigiamai veikdamas ir fasadą, apdailos elementus. Jei šiukšlių latakuose susikaupia labai daug, dalis jų į latakus nepatenka ir lieka ant stogo, taip keldami grėsmę dangos spalvai, savybėms. Negana to, daug nešvarumų sukaupęs latakas ims deformuotis, o tai reiškia, kad nebeatliks savo kertinės funkcijos.

Sulaukiame klientų klausimų, kada reikėtų valyti latakus ir lietvamzdžius. Jei juos prižiūrite skrupulingai ir valote periodiškai, turėtų užtekti bent porą kartų per metus, geriausia tai atlikti rudenį ir pavasarį. Pavasarį tikslinga valyti, kadangi juose susikaupia medžių šakelių ir žiedadulkių, po žiemos likusių nešvarumų. O per vasarą ir rudens metu latakuose irgi kaupiasi daug šiukšlių, ypač medžių šakelių, lapų ir pan. Atėjus šalčiams nepratekantis vanduo gali šalti ir pažeisti tiek stogo kraštą, tiek latakus ir lietvamzdžius. Todėl prieš žiemą juos išvalyti labai svarbu. Kitas aspektas – valymo dažnumą gali pakoreguoti strateginė vieta, pavyzdžiui, jei statinys miške ar ten, kur auga daug aukštų medžių, latakai gali užsiteršti dažniau.

Kaip atliekamas lietvamzdžių ir latakų valymas?

Atliekant paslaugą pirmiausia iš latakų ir lietvamzdžių pašalinami visi nešvarumai, tuomet šie elementai skrupulingai išplaunami, patikrinama, ar vanduo puikiai nubėga, nėra pratekėjimų, deformacijų. Darbui naudojame įrangą ir įrankius, kurie yra profesionalūs bei patikimi, todėl ne tik puikiai išvalo, bet ir tausoja latakų bei lietvamzdžių medžiagas: metalą, plastiką ar kitas.

Valome net ir labai aukštų pastatų latakus bei lietvamzdžius, turime tam reikalingą įrangą ir užtikriname ne tik darbų kokybę, bet ir saugumą.

Kokiuose miestuose teikiame lietvamzdžių-latakų valymo paslaugas?

Paslaugas teikiame keliuose didžiuosiuose miestuose Lietuvoje, taigi laukiame Jūsų susisiekiant, jei latakų ir lietvamzdžių valymo paslaugos aktualios Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje arba Alytuje.

Kiek kainuoja lietvamzdžių-latakų valymo paslaugos?

Suprantama, jog Jums svarbu, kiek gi gali kainuoti Jūsų objekto lietvamzdžių ir latakų valymas. Kadangi kainai įtakos turi įvairūs aspektai, pavyzdžiui, aukštis, latakų ilgis, nešvarumų lygis ir pan., tai kainą skaičiuojame individualiai. Tad jei domina, kokia būtų tiksli darbų kaina, susisiekite.

Kur kreiptis norint užsisakyti mūsų teikiamą lietvamzdžių-latakų valymo paslaugą?

Mūsų komanda skrupulingai pasirūpins latakų ir lietvamzdžių valymu, garantuos dėmesingumą bei puikų bendradarbiavimą. Jei aktualios paslaugos, laukiame Jūsų skambučio, galite parašyti e. laišką arba mūsų svetainėje užpildyti specialią paklausimo formą. Tam sugaišite vos kelias minutes.

Kitos vienkartinės
paslaugos

Skambinkite

8 5 205 10 55

Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!

© 2024 Valymo paslaugos | Švaros garantas

Sukurta:

Gaukite pasiūlymą