Minkštų baldų valymas

Minkštų baldų valymas

Grįžti į pradžią

Namuose, biure, viešosiose įstaigose bei kitose patalpose paprastai yra daugiau ar mažiau baldų, iš kurių kiekvienas atlieka jam priskirtas funkcijas. Negana to, baldai drauge yra ir interjero dalis, todėl pasirūpinti jų reprezentatyvumu yra būtina. Tačiau sutikite, išlaikyti minkštus baldus švarius ir tvarkingus – misija gana sudėtinga. Biuruose minkšti baldai naudojami labai intensyviai, namuose jų populiarumas ne ką mažesnis, o jei dar turite vaikų ir / ar augintinių, tai, greičiausiai, akis badant nešvarumams apie poreikį minkštuosius baldus išvalyti pagalvojate labai dažnai. Tačiau tiesa ta, jog tai ne visuomet bus lengva – labai dažnai ant baldų atsiranda sunkiai pašalinamos dėmės. Tad siūlome Jums nesukti galvos, nepirkti daugybės įvairių priemonių, negaišti brangaus savo laiko, o minkštų baldų valymą perduoti į mūsų komandos rankas. Užtikriname, kad valymo darbai atliekami atsakingai, naudojamos tik profesionalios, nekenksmingos ir baldų paviršių puoselėjančios priemonės, o rezultatas maloniai nustebins net didžiausius skeptikus.

Minkštų baldų valymo etapai

Minkštų baldų valymo eiga priklauso nuo to, koks valymo būdas pasirenkamas, koks yra baldų užterštumas ir kokio pobūdžio nešvarumai. Paprastai valymo etapai esti tokie:

  1. Sausas valymas. Jo metu naudojami itin galingi siurbliai, kuriais nusiurbiamas visas minkšto baldo paviršius. Šie siurbliai yra pranašesnis už tuos, kuriuos įprastai naudojame namuose, mat nusiurbia nešvarumus ne tik nuo paviršiaus, bet ir iš gilesnių audinio bei užpildo sluoksnių.
  2. Baldo dezinfekavimas, leidžiantis iš minkštų baldų pašalinti nemalonius kvapus, pavyzdžiui, pelėsio, tabako, riebalų, šlapimo ar kitus.
  3. Bendras baldo plovimas, naudojant šlapio siurbimo siurblius bei specialius tirpalus. Pastarieji pasirenkami atsižvelgiant į baldo paviršiaus medžiagą. Tiesa, yra baldų, kurių valyti šlapiuoju būdų negalima, – tokiu atveju naudojami milteliai ir atliekamas sausas valymas.
  4. Dėmių išvalymas. Šiuo atveju specialistai tikslingai parenka priemones, atsižvelgdami į tai, kokios dėmės yra šalinamos iš baldo.

Neretai klientai pasinaudoja ir baldo impregnavimo paslauga, kuri atliekama po valymo. Impregnavimas leidžia ilgiau išlaikyti baldo reprezentatyvumą bei pailginti jo paviršiaus audinio eksploatavimo laiką.

Taip pat paminėsime, kad valome įvairius minkštuosius baldus: sofas, fotelius, kampus, paminkštinimus turinčias kėdes, krėslus, lovų galvūgalius bei kojūgalius, minkštus pufus ir kt.

Minkštų baldų valymas rekomenduojamas mažiausiai kas pusmetį, o jei baldais naudojasi daug asmenų, tuomet tikslinga profesionaliu valymu pasirūpinti ir dar dažniau.

Giluminis baldų valymo principas

Minkšti baldai, jei yra eksploatuojami, susiduria su įvairiais nešvarumais, tarp kurių dažniausiai yra maisto likučiai, išlieti gėrimai, augintinių plaukai, dulkės ir pan. Didelė dalis tų nešvarumų yra nuvalomi gana lengvai, pavyzdžiui, siurbiant dulkių siurbliu, bet dar nemažai yra ir tokių, kurių kokybiškai namų sąlygomis nepašalinsite. Prie tokių nešvarumų galime priskirti kavos, arbatos, vyno, sulčių bei kitų spalvotų gėrimų paliktas dėmes, taip pat rašalo ar kitokių sunkiai išvalomų rašymo, piešimo priemonių pėdsakus, riebalus, kraujo dėmes, tam tikro maisto paliktas dėmes ir pan. Negana to, yra ir tokių nešvarumų, kurių nematome, tačiau jaučiame, pavyzdžiui, degėsių, tabako kvapas. Ir tai dar ne viskas – minkštuose balduose veisiasi dulkių erkutės, baterijos ir kiti nepageidaujami „svečiai“. Visai tai tik pagrindžia poreikį minkštus baldus valyti kur kas rimtesniais būdais, pavyzdžiui, giluminiu, cheminiu valymu.

Minkštiems baldams kartais pasirenkamas tik sausas giluminis valymas, kurio rezultatas irgi džiugina. O taip pat privalumas ir tas, jog gana greitai po tokio valymo baldu galima naudotis, nes jis nebūna drėgnas kaip, pavyzdžiui, po plovimo su cheminėmis priemonėmis.

Verta paminėti, jog giluminis valymas galimas ir garais, kuomet po sauso valymo tolesniam procesui pasitelkiami garai.

Cheminis baldų valymo principas

Minkštiems baldams siekiant grąžinti jų pirminę išvaizdą ir švarą labai dažnai pasirenkamas cheminis valymas, kuris bus tobulas įrankis prieš bet kokius nešvarumus. Prieš cheminį minkštų baldų valymą taip pat bus bejėgės tokios dėmės kaip kavos, vyno, arbatos, pomidorų padažo, kraujo, šlapimo, riebalų, dažų, rašalo ir kitos, kurios traktuojamos kaip itin sunkiai pašalinamos ir kurių namų sąlygomis visiškai išvalyti beveik neįmanoma.

Atlikdami cheminį baldų valymą naudojame profesionalias, saugias priemones, kurios visiškai nekenkia baldo paviršiui. Pastarąsias ir jų koncentraciją pasirenkame atsižvelgdami į nešvarumų lygį, jų pobūdį, dėmių įsisenėjimą bei baldo paviršiaus medžiagos tipą.

Turite žinoti, jog po cheminio valymo baldas bus drėgnas ir iškart juo naudotis negalėsite. Tačiau kitą dieną jis jau bus tinkamas eksploatuoti. Puiku, jei yra galimybė patalpą, kurioje yra cheminiu būdu valytas baltas, vėdinti – tai leis operatyviau džiūti.

Tiesa, turime paminėti, jog cheminį valymą kartais vengiama išbandyti, vadovaujantis nepagrįsta baime, jog cheminių medžiagų veikiamas baldo audinys taps labiau pažeidžiamas, sparčiau susidėvės ir pan. Todėl patikiname, kad minkštų baldų valymui renkamės profesionalias, itin gerai nešvarumus veikiančias, tačiau visiškai saugias priemones, kurios ne tik nepažeis baldo paviršiaus, tačiau ir padės jį tausoti.

Kokiuose miestuose teikiame minkštų baldų valymo paslaugas?

Baldų valymo paslaugos teikiamos namuose, biure ar kitoje vietoje, kur įkurdintas valomas baldas. Mūsų komanda prisidės prie Jūsų baldų valymo, jeigu domina paslaugos didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar Alytuje.

Kiek kainuoja minkštų baldų valymas?

Neretai klientai patys bando valyti nešvarumus nuo minkštų baldų, kadangi nepagrįstai mano, jog profesionalus minkštų baldų valymas yra prabangi paslauga. Tačiau užtikriname, kad kainos ir kokybės santykis yra puikus, o rezultatas tikrai neprilygs tam, kurį galėtumėte išgauti valydami savo jėgomis su paprastomis priemonėmis. Tad jei domina, kiek tiksliai gali kainuoti Jūsų fotelio, krėslo, sofos valymas, susisiekite su mumis, kadangi kainą kiekvienu atveju skaičiuojame individualiai. Taip yra todėl, kad valymo kainai įtakos turi nemažas pluoštas veiksnių: valomo baldo dydis, jo sandara, užterštumo lygis, dėmių pobūdis, pasirinkti valymo metodai ir kt.

Tikrai verta porą kartų per metus investuoti į profesionalų valymą, nes daugelio nešvarumų įprastu valymu nepašalinsite. Taupymo sumetimais kai kurie klientai sunkiai pašalinamas dėmes patys bando valyti su soda, actu, įvairiais muilais, riebalų šalinimo priemonėmis ir kitokiais valikliais, tačiau galiausiai kreipiasi į profesionalus. Bet ar žinote, jog kiekvienas Jūsų bandymas ir audinio mechaninis trynimas neigiamai veikia ne tik patį audinį, bet ir gali pailginti cheminio valymo laiką? Įsisenėjusios dėmes ir daugelis nešvarumų nenaudojant galingų siurblių iš audinio bus nepašalinami. Jei valymui naudojate chemines buityje naudojamas priemones, tai jos, be plovimo, iš audinio nebus pašalintos, o likę jų likučiai dar ir lems, kad prie jų labiau kibs nešvarumai. O ką jau kalbėti apie tai, kad intensyviai trinamas baldo audinys bluks, keisis jo struktūra ar pan. Todėl profesionalus valymas bus labai gera investicija, norintiems saugoti savo baldus ir pasirūpinti preciziška jų švara.

Kur kreiptis norint užsisakyti mūsų teikiamą minkštų baldų valymo paslaugą?

Rinktis profesionalų minkštų baldų valymą tikrai verta, kadangi toks valymas neprilygs tam, kaip baldus išvalome savo jėgomis, t. y. siurbdami, valydami drėgna šluoste ar plaudami. Kvalifikuoti specialistai geriausiai žino, kokius valymo būdus geriausia rinktis, kokios priemonės kuriuo atveju pasiteisins geriausiai, o taip pat ir tai, kokios priemonės yra draugiškos vieniems ar kitiems paviršiams. Minkštų baldų valymas neabejotinai reikalauja žinių ir patirties, atitinkamų technologijų bei modernios įrangos – būtent tai ir galime pasiūlyti savo klientams. Tad jei domina profesionalios minkštų baldų valymo paslaugos, susisiekite su mumis. Tai padaryti galite telefonu, e. paštu arba mūsų svetainėje užpildydami specialią formą.

Taip pat pateikiame ir kelis patarimus, ką daryti, kad minkšti baldai ilgiau išliktų švarūs. Pirmiausia, patys periodiškai valykite paprastu sausuoju būdu, t.y. nusiurbkite dulkių siurbliu bent kartą per savaitę, o jei turite vaikų, augintinių, tai ir dažniau. Odinių baldų priežiūrai naudokite minkštą vandeniu sudrėkintą šluostę, galite rinktis ir specialiai odos priežiūrai skirtas priemones, kurios padės ją saugoti nuo blukimo bei skilinėjimo. Jei ant minkštų baldų išsilieja skysčiai, kuo skubiau juos šalinkite naudodami popierinį rankšluostį – prispauskite jį, kad sugertų skystį. Taip pat tikslinga minkštuosius baldus saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir nestatyti arti šilumos šaltinio namuose.

 

Kitos vienkartinės
paslaugos

Skambinkite

8 5 205 10 55

Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!

© 2024 Valymo paslaugos | Švaros garantas

Sukurta:

Gaukite pasiūlymą