Patalpų dezinfekcija

Patalpų dezinfekcija

Grįžti į pradžią

Tereikia praleisti šiek tiek laiko užterštoje ir dezinfekuotoje patalpose, ir taps visiškai aišku, kodėl dezinfekavimas yra naudinga paslauga tiek namams, tiek biurams ar kitų paskirčių patalpoms. Tai gana greitai atliekama ir visiškai saugi procedūra, kurios metu preciziškai išvalomas oras patalpose, pašalinant alergenus, oro lašeliniu būdu plintančias infekcijas, bakterijas bei kitus nešvarumus. Verta paminėti, jog patiems profesionalios dezinfekcijos atlikti nepavyks – kad ir kaip kruopščiai valysite paviršius, naudosite oro gaiviklius, visgi rezultatas neprilygs tam, kuris pasiekiamas, kai  dezinfekavimą atlieka šios srities specialistai.

Patalpų dezinfekcija bus puikus pasirinkimas tiek gyvenamosios, tiek komercinės, pramoninės ar kitos paskirties patalpoms.

Patalpų dezinfekcijai naudojame modernią įranga bei profesionalias priemones, kurios išsiskiria efektyvumu, aukšta kokybe ir yra saugios aplinkai bei žmogui, nealergizuoja, nepalieka pėdsakų ant paviršių ir jų nepažeidžia.

Identifikavę Jūsų lūkesčius atliksime:

  • Namų / buto dezinfekciją, kas leis užtikrinti sveiką aplinką namuose, kas ypač pasiteisins vėsiuoju periodu, kuomet dažnesnės oro lašeliniu būdu plintančios infekcijos, taip pat dezinfekcija bus puiki profilaktinė priemonė prieš grybelį, pelėsį ar pan.
  • Jūsų biuro ar kitos paskirties patalpų dezinfekciją, siekiant užtikrinti sveikas darbo sąlygas kolektyvui ir kitiems į patalpas užsukantiems asmenims: klientams, tiekėjams ar kt. Švarus ir gaiva alsuojantis oras biure prisidės ir prie teigiamo įvaizdžio formavimo.

Neretai sulaukiame klientų klausimų, ar po dezinfekavimo patalpomis iškart galima naudotis. Tad atsakome, jog patalpas geriausia išvėdinti, o naudotis jomis galima praėjus maždaug pusvalandžiui ar kiek daugiau laiko po dezinfekcijos.

Kaip atliekama patalpų dezinfekcija?

Patalpų dezinfekavimui galime pasiūlyti kelis variantus:

  • Dezinfekavimą ozonu;
  • Dezinfekavimą rūku;
  • Dezinfekavimą garais.

Jei nežinote, kuris variantas tinkamiausias Jūsų patalpoms, susisiekite – aptarsime aplinkybes, Jūsų poreikius ir pasiūlysime optimaliausią variantą.

Dezinfekavimas ozonu

Patalpų valymas ozonu paprastai pristatomas kaip vienas iš efektyviausių ir populiariausių patalpų valymo būdų, naudojamų užteršto oro valymui. Kaip sako pavadinimas, patalpos valomos naudojant ozoną. Valymui naudojami specialūs prietaisai, procesas gana operatyvus bei visiškai saugus, idealiai tinka butams, namams, biurams ir kitoms patalpoms. Valymo metu užtikrinama švara bei gaiva, pašalinami nemalonūs kvapai, atsikratoma ore sklandančių alergenų. Ozonas prasiskverbia ir į sunkiau pasiekiamas vietas, pavyzdžiui, baldų paviršių, tarpus tinke, kiliminėje dangoje bei kitur, todėl garantuojamas nepriekaištingas efektyvumas.

Dezinfekavimas rūku

Patalpų valymas naudojant rūką irgi labai populiarus, jis traktuojamas kaip vienas iš modernesnių variantų. Naudojamas pašalinti oro lašeliniu būdu plintančias virusines infekcijas, taip pat bakterines, alergenus, pasiteisina kaip puiki prevencinė priemonė prieš pelėsio, grybelio atsiradimą. Dezinfekavimas rūku atliekamas greitai, procedūra saugi, demonstruoja puikų efektyvumą. Rūku išvalomos net ir sunkiai pasiekiamos patalpų vietos, kurių neįmanoma pasiekti dezinfekuojant kitais būdais. Dezinfekcinėmis medžiagomis pasidengia ir horizontalūs, ir vertikalūs paviršiai patalpoje. Šis dezinfekavimo metodas tinka įvairių dydžių, net ir labai didelėms patalpoms.

Dezinfekavimas garais

Dezinfekavimas garais savo specifika primena dezinfekavimą rūku. Metodas irgi labai efektyvus, lengvai bei greitai įgyvendinamas, dezinfekuojant garais pasiekiamos visos, net ir itin sunkiai pasiekiamos, patalpų vietos. Šis būdas tinka visų paskirčių patalpoms: gyvenamosioms, komercinėms, pramoninėms ar kitoms. Dezinfekavimas garais padeda apsisaugoti nuo pelėsio, grybelio, pašalinti iš patalpų alergenus, apsisaugoti nuo oro lašeliniu būdu plintančių ligų.

Kodėl svarbu dezinfekuoti patalpas?

Net ir kruopščiai prižiūrimose patalpose yra nemažas kiekis patogenų, kurie sukelia įvairias ligas, skatina pelėsio, grybelio atsiradimą ir pan. Šie  veiksniai, ne paslaptis, kenkia ir patalpoms, ir jose gyvenantiems ir / ar dirbantiems asmenims. Taip pat tam tikros paskirties patalpose pasitaiko ir kenkėjų, kurie perneša įvairias ligas. Negana to, užterštas patalpų oras neigiamai veikia savijautą, darbingumą, nuotaiką ir apskritai – gyvenimo kokybę. Tai pagrindžia poreikį skrupulingai rūpintis patalpų švara. Žinoma, patalpose periodiškai reikia valyti dulkes, siurbti grindis, valyti kilimus ir kitus tekstilės gaminius ar panašiai, tačiau ne mažiau svarbu reguliariai atlikti profesionalų dezinfekavimą, kadangi įprasto valymo metu tikrai nepašaliname visų nepageidaujamų „svečių“.

Kaip dažnai reikia dezinfekuoti patalpas?

Atsakyti vienareikšmiškai į šį klausimą būtų sudėtinga, kadangi dezinfekcijos dažnumas priklauso nuo daugelio aplinkybių. Pasitaiko, kad patalpose atsiranda tam tikras infekcijos židinys. Tokiu atveju dezinfekciją būtina atlikti kuo skubiau ir tokia procedūra vadinama židinine dezinfekcija.

Jei konkrečios infekcijos ar kitos priežasties, dėl kurios dezinfekcija būtų reikalinga čia ir dabar, nėra, tuomet patalpas reikia dezinfekuoti profilaktiškai ir tokia dezinfekcija vadinama profilaktine. Kaip dažnai ją atlikti, irgi priklauso nuo įvairių veiksnių. Gyvenamuosiuose būstuose jos reikia rečiau, tačiau ten, kur yra dideli žmonių srautai, dirba nemaži kolektyvai, dezinfekcija, kaip profilaktinė priemonė, turėtų būti atliekama dažniau, kas kiek laiko.

Neretai iš savo klientų išgirstame ir klausimą, ar patalpų dezinfekcijai reikalingas tam tikras pasiruošimas bei kaip šis procesas vyksta. Tai gera žinia ta, jog daug „namų darbų“ čia nebus. Pirmiausia reikėtų užtikrinti, kad patalpos būtų kiek įmanoma tvarkingesnės, paviršiai neapkrauti daiktais. Dezinfekavimo metu patalpose neturėtų būti žmonių, todėl rinkdamiesi laiką, kada geriausia atlikti dezinfekciją, į tai atsižvelkite. Prieš dezinfekavimą tikslinga atlikti kruopštų patalpų valymą, mat geriausias rezultatas pasiekiamas tada, kai patalpos švarios, liečiami paviršiai yra maksimaliai nuvalyti.

Kokiuose miestuose teikiame patalpų dezinfekavimo paslaugas?

Džiaugiamės savo klientams galėdami siūlyti paslaugas ne viename mieste. Mūsų komanda atvyks ir pasirūpins profesionaliu patalpų dezinfekavimu didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei Alytuje.

Patalpų dezinfekavimą atliksime Jūsų namų patalpose, biure, grožio salone, kirpykloje, kepykloje, gamybinėse patalpose, parduotuvėje, taip pat maitinimo įstaigose, ligoninėse ar kitose įstaigose, viešajame transporte, mokyklose ar bet kur kitur.

Kiek kainuoja patalpų dezinfekavimas?

Kaina yra tas veiksnys, kuris labai dažnai tampa lemiamu priimant vieną ar kitą sprendimą dėl paslaugos įsigijimo, tad natūralu, kad Jums įdomu, kiek gali kainuoti Jūsų patalpų dezinfekavimas. Visgi turime pasakyti, kad kainą kiekvienu atveju skaičiuojame individualiai, nes įtakos jai turi tikrai nemažai aspektų, pavyzdžiui: kokio dydžio erdvė turėtų būti dezinfekuojama, koks užterštumas, kokios priemonės naudojamos, koks dezinfekavimo būdas pasirenkamas ir kt. Patikiname, kad investuoti į profesionalų paslaugas tikrai verta, o mūsų komanda užtikrins nepriekaištingą paslaugų kokybę, atsakingumą, dėmesingumą kiekvienam klientui ir puikius darbo rezultatus.

Kur kreiptis norint užsisakyti mūsų teikiamas patalpų dezinfekavimo paslaugas?

Jau minėjome, kad iki tam tikro lygio patalpų švara galime pasirūpinti patys, tačiau tai, ką gali įprastos priemonės bei metodai, neprilygs profesionaliam patalpų ir paviršių dezinfekavimui, kuris gali būti atliekamas tiek profilaktiškai, tiek jau atsiradus tam tikram ligos židiniui. Todėl jei nuspręsite dezinfekavimą perleisti šios srities specialistams, užtikrinsiantiems aukščiausią kokybę, susisiekite su mumis. Tai padaryti galite Jums patogiausiu būdu: paskambinkite telefonu, parašykite mums e. laišką arba užpildykite svetainėje esančią paklausimo formą. Pastaruoju atveju su Jumis susisieksime mes ir aptarsime Jūsų poreikius, darbų apimtis, aplinkybes bei kitus niuansus.

 

Kitos vienkartinės
paslaugos

Skambinkite

8 5 205 10 55

Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!

© 2024 Valymo paslaugos | Švaros garantas

Sukurta:

Gaukite pasiūlymą