Stogo valymas, plovimas

Stogo valymas, plovimas

Grįžti į pradžią

Namo kepure vadinamas stogas atlieka ir estetinę funkciją, ir drauge labai reikšmingą apsauginę. Jo paskirtis – užtikrinti, kad į namų vidų nepatektų krituliai bei įvairūs nešvarumai, o iš namų nepasišalintų šiluma, taip pat jis prisideda ir prie garso izoliacijos, kas taip pat susiję su patalpų viduje esančiųjų komfortu. Siekiant ilgesnio eksploatavimo laiko, puikių savybių išsaugojimo bei reprezentatyvumo pastatų stogus privalu skrupulingai prižiūrėti. Sakysite, kaip galime tai padaryti? Tiesa, juk nelipsite kas kelias dienas ant stogo prašluoti nešvarumų, kaip kad tvarkotės patalpų viduje, tačiau periodiškai atlikti profesionalų stogo plovimą, valymą būtų labai geras sprendimas. Jei manote, kad atsirado poreikis nuvalyti Jūsų namo ar kitos paskirties statinio stogą, laukiame Jūsų susisiekiant – garantuojame aukštus standartus atitinkančias paslaugas, dėmesingumą bei atsakingą požiūrį į darbą.

Kada reikalingas stogo valymas, plovimas?

Mūsų klientai neretai klausia, kaip žinoti, kada reikia susirūpinti dėl stogo švaros ir kada jį valyti. Tad kertinis rodiklis, kad valymas būtinas, yra plika akimi matomos nešvarumų sankaupos, samanojimas ar pan. Jei nešvarumų daug, būtina pasirūpinti kruopščiu stogo valymu.

Jei norite palaikyti stogo švarą, neleisti kauptis nešvarumams ir atsakingai prižiūrėti, geriausia jį profesionaliai valyti porą kartų per metus: pavasarį ir rudenį. Žinoma, plovimo dažnumas priklauso ir nuo pastato strateginės vietos – didmiestyje, šalia judrių gatvių, miške, po dideliais medžiais esančių statinių stogus valyti, tikėtina, reikės dažniau.

O kuo gi profesionalus valymas pranašesnis prieš mėgėjišką? Jūs neabejotinai galite bandyti stogą plauti ir patys: su laistymo žarna ar naudodami šepetį ir vandenį, tačiau rezultatas neprilygs tam, koks išgaunamas darbą atliekant profesionalams su specialia įranga. Taip pat valymą atliekant patiems reikia žinių apie specialias priemones, kurios skirtos tam tikroms problemoms spręsti, pavyzdžiui, stogo žaliavimui. Pasirinkę netinkamus produktus galite kaip reikiant pakenkti stogo dangai. Mūsų komanda yra sukaupusi didelį žinių bagažą, išmanome visus niuansus, žinome, kokias priemones kuriuo atveju geriausia rinktis, todėl rezultatas tikrai pateisins lūkesčius. Kalbant apie pranašumus negalime pamiršti ir to fakto, kad profesionalus valymas padės Jums sutaupyti labai daug brangaus savo laiko.

Kaip atliekamas stogo valymas, plovimas?

Būdų valyti, plauti pastatų stogus yra ne vienas. Mūsų komanda naudoja aukšto slėgio plovimo įrangą, garantuojančią operatyvumą ir maksimalius rezultatus. Dirbame su modernia, kokybiška įranga, todėl užtikriname ir puikų rezultatą, ir visišką saugumą darbo metu bei operatyvumą. Aukšto slėgio vandens srovei nepasipriešins jokie nešvarumai: nei dulkės, smėlis, purvas, lapai, nei žiedadulkių sankaupos, samanos ar kiti. Stogo plovimas aukšto slėgio srove bus puikus pasirinkimas lengviau ar sunkiau pašalinamiems nešvarumams, taip pat ir kovojant su stogo žaliavimo problema, kaip profilaktinė priemonė nuo samanų.

Be kokybiškos, patikimos įrangos, stogo valymui, prireikus, renkamės ir profesionalias valymo priemones, nukreiptas į konkrečios problemos, pavyzdžiui, samanojimo, sprendimą. Visos naudojamos priemonės yra patikimos, visiškai saugios, tausojančios stogo dangą ir leidžiančios pasiekti norimą rezultatą.

Tiesa, verta paminėti, kad valome visų tipų stogo dangas: čerpes, bituminę dangą, skardą, šiferį ir kitas.

Kokiuose miestuose teikiame stogo valymo, plovimo paslaugas?

Mūsų komanda dirba didžiuosiuose Lietuvos miestuose, tad susisiekite, jei stogo valymas, plovimas aktualus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje ar Panevėžyje.

Kiek kainuoja stogo valymas, plovimas?

Kaina yra tas aspektas, kuris gali lemti sprendimo priėmimą, tad natūralu, kad Jus domina, kiek gi gali kainuoti Jūsų stogo valymas. Dėl tikslios kainos susisiekite, mat ją skaičiuojame individualiai. Taip yra todėl, kad jai įtakos turi nemažai veiksnių, pavyzdžiui, koks stogo plotas, kokia jo konstrukcija, kokia stogo danga, koks nešvarumų lygis ir pobūdis bei kt. Kiekvienu atveju kaina skiriasi, priklausomai nuo darbų apimties ir kitų ypatumų.

Kur kreiptis norint užsisakyti mūsų teikiamą stogo valymo, plovimo paslaugą?

Jei Jus domina profesionalus stogo valymas, siūlome mūsų komandos specialistų paslaugas. Besidominčius kviečiame susisiekti su mumis Jums patogiu būdu: galite paskambinti telefonu, parašyti e. laišką arba užpildyti svetainėje esančią specialią paklausimo formą. Jei pasirinksite pastarąjį variantą, nurodykite savo kontaktus, kuriais galėtume su Jumis susisiekti.

 

Kitos vienkartinės
paslaugos

Skambinkite

8 5 205 10 55

Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!

© 2024 Valymo paslaugos | Švaros garantas

Sukurta:

Gaukite pasiūlymą