Grindų vaškavimas

Grindų vaškavimas

Grįžti į pradžią

Grindys neabejotinai labai prisideda prie bendro patalpos įvaizdžio – švarios ir spindinčios jos kuria jaukumo bei tvarkos įspūdį, alsuoja estetika. Sakysite, tenka skirti nemažai laiko, kad tokį rezultatą išlaikytumėte? Tiesa, tačiau kai kas gali Jums pagelbėti, pavyzdžiui, grindų vaškavimas. Tai tiek nedaug tereikia, kad Jūsų grindys būtų tvarkingos, spindėtų, sustiprintų švaros įspūdį ir reikalautų kiek mažiau priežiūros. Dar viena gera žinia ta, kad šio proceso nereikia atlikti labai dažnai ir nors tas dažnumas priklauso nuo patalpos naudojimo intensyvumo, paprastai užtenka vaškavimą atlikti kas pusmetį.

Verta paminėti, jog darbų kokybei įtakos turi nemažai veiksnių: nuo specialistų iki naudojamų aukštos kokybės medžiagų. Didžiuojamės savo profesionalų komanda, kuri turi sukaupusi solidų patirties bei žinių bagažą ir žino, kaip savo darbą atlikti geriausiai. Veikloje naudojame tik pažangią įrangą, padedančią užtikrinti geriausius rezultatus. Vaškavimui visada renkamės profesionalias, aplinkai ir žmogui nekenksmingas ir geriausią rezultatą užtikrinti padedančias medžiagas.

Kada reikalingas grindų vaškavimas?

Grindų vaškavimo paskirtis – suteikti apsaugą grindų dangai nuo subraižymų bei kito mechaninio poveikio, nuo purvo ir kitokių pažeidimų. Svarbu ir tai, kad vaškavimas reikšmingai prisideda prie ilgesnio grindų eksploatacijos laikotarpio. Būtina paminėti ir grindų vaškavimo teikiamą efektą, patalpos lengvumo jausmą, švaros ir estetikos įspūdį. Tad kai grindys tampa imlesnės purvui, braižosi, praranda reprezentatyvią išvaizdą, jau reikalingas jų vaškavimas, kita vertus, geriausia nelaukti, kol pasibaigs vaškavimo teikiamas efektas, o pasirūpinti periodišku procesu, suteiksiančiu nenutrūkstamą apsaugą grindų dangai ir dovanosiančiu puikų vaizdą. Kaip dažnai reikia atlikti grindų vaškavimą, patars mūsų specialistai, įvertinę grindų dangą, jos būklę, judėjimo srautus ir kitus aspektus.

Kokią dangą galime vaškuoti?

Dažnai sulaukiame klientų klausimų, ar galima vaškuoti vienokią ar kitokią dangą. Tad pateikiame sąrašą grindų dangos tipų, kuriems tinka vaškavimas:

 • Parketas;
 • Medžio masyvas;
 • Linoleumas;
 • Marmoleumas;
 • PVC danga;
 • Marmuras;
 • Plytelės ar kt.
 • Tad jei namuose, biure ar kitose patalpose grindims pasirinktas vienas iš minėtų variantų, nepraleiskite progos jas vaškuoti ir taip apsaugoti nuo pažeidimų, atnaujinti bei palengvinti jų priežiūrą.

Kodėl grindis verta vaškuoti:

 • Apsauga. Vaškavimas suteikia apsaugą grindų dangai nuo purvo ir kitų nešvarumų, nuo įbrėžimų ar kitokių pažeidimų, taip pat užkerta kelią nešvarumų įsigėrimui į grindis. Nors tinka visoms patalpoms, bet ypač pasiteisina ten, kur dideli žmonių srautai.
 • Estetika. Blizgančios ir švarą demonstruojančios grindys tikrai patalpai suteiks švaros ir solidumo įspūdį.
 • Ilgesnis grindų eksploatavimo laikas. Vaškas užkerta kelią sparčiam grindų dėvėjimuisi, todėl jei vaškuosite reguliariai, tai dangos tarnavimo laikotarpis bus ženkliai ilgesnis palyginti su tuo, jei grindys būtų nevaškuotos.

Kaip atliekamas grindų vaškavimas?

Grindų vaškavimo procesas apima kelis darbų etapus:

 1. Svarbu labai kruopščiai nušveisti grindų dangą. Šiame etape pašalinami ne tik nešvarumai, bet ir ankstesnio grindų vaškavimo likučiai.
 2. Išvalytas grindis privalu skrupulingai nusausinti.
 3. Vaškuojamos grindys.

Grindų vaškavimą labai dažnai atliekame biuruose, taip pat prekybos centruose, maitinimo įstaigose, gamybinėse bei kitos paskirties patalpose, o taip pat ir gyvenamuosiuose namuose, butuose.

Kokiuose miestuose teikiame grindų vaškavimo paslaugas?

Dirbame didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei Alytuje. Tad jei objektas, kuriame reikia vaškuoti grindis, yra viename iš šių miestų, nedvejokite – susisiekite su mūsų komanda. Identifikuosime Jūsų poreikius, atsakysime į klausimus, suteiksime dominančios informacijos apie grindų vaškavimą.

Kiek kainuoja grindų vaškavimas?

Suprantama, kad daugeliui prieš užsakant paslaugą yra aktualu, kiek grindų vaškavimas gali kainuoti. Dėl tikslios kainos siūlome susisiekti su mumis, kadangi ją kiekvienu atveju skaičiuojame individualiai. Taip yra todėl, kad grindų vaškavimo kainai įtakos turi nemažai veiksnių, kurie priklauso nuo Jūsų objekto, poreikių ir kitų aspektų. Kainai svarbus vaškuojamas plotas, grindų dangos tipas ir kiti parametrai.

Kur kreiptis norint užsisakyti mūsų teikiamą grindų vaškavimo paslaugą?

Jei aktualios mūsų teikiamos grindų vaškavimo paslaugos, susisiekite Jums patogiu būdu: galite paskambinti mums, parašyti e. laišką arba mūsų svetainėje užpildyti specialią paklausimo formą. Jei užpildysite formą, nurodykite savo kontaktus, kuriais su Jumis susisieksime.

Kitos vienkartinės
paslaugos

Skambinkite

8 5 205 10 55

Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!

© 2024 Valymo paslaugos | Švaros garantas

Sukurta:

Gaukite pasiūlymą